iFun4all podpisał umowę z Microsoftem

Dodane: 08.04.2015

Informacja prasowa

Udostępnij:

iFun4all, spółka zależna Bloober Team, podpisała z firmą Microsoft umowę na wydanie i publikację gry Blind’n’Bluff na konsolę Xbox One poprzez sklep Xbox Games Store w dystrybucji cyfrowej. Gra trafi do sprzedaży w drugiej połowie roku.

Zdjęcie royalty free z Fotolia

– Zespół iFun4all tworzy tę grę od dłuższego czasu jednak nie prezentuje jeszcze materiałów z gry w mediach, ze względu na dużą unikalność, która pozostaje przewagą konkurencyjną. Ci, którzy widzieli grę twierdzą, że może ona stać się jednym z ważniejszych tytułów ostatnich lat. Początkowo gra planowana była na urządzenia mobilne, jednak zainteresowała się nią kilku format holderów a wśród nich Microsoft. Przedstawiciele amerykańskiego giganta tak bardzo polubili grę, że poprowadzili rozmowy niezwykle szybko i efektem tego jest właśnie podpisana przez naszą spółkę – córkę umowa — mówi Piotr Babieno, prezes Bloober Team SA.

Blind’n’Bluff trafi na rynek w drugiej połowie roku. Przypomnijmy, że już 24 kwietnia do sprzedaży w Stanach Zjednoczonych i Europie trafi do sprzedaży gra BRAWL na konsolę PlayStation 4. Cena gry w okresie promocyjnym wyniesie 15 EUR. Jednoczesne wydanie gry w obu regionach jak i data premiery są nieprzypadkowe. Po raz pierwszy premiera odbędzie się w piątek (dotychczas SONY nie dawało takiej możliwości), co w przypadku gry typu party- game jest najlepszym możliwym dniem. Równoległy start sprzedaży na obu kontynentach pozwoli także na znacznie większy efekt marketingowy i widoczność gry w sklepie Playstation Network.

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem