II urodziny KielceCom

ii urodziny kielcecom
Udostępnij:
27 marca odbędą się II urodziny KielceCom. Towarzyszyć temu będzie oficjalna inauguracja otwarcia biura Świętokrzyskiego Centrum Innowacji i Transferu Technologii w Kielcach przy Al. Solidarności 34 (p. VI). Całe wydarzenie odbędzie się pod hasłem Innovation is a woman.

27 marca odbędą się II urodziny KielceCom. Towarzyszyć temu będzie oficjalna inauguracja otwarcia biura Świętokrzyskiego Centrum Innowacji i Transferu Technologii w Kielcach przy Al. Solidarności 34 (p. VI). Całe wydarzenie odbędzie się pod hasłem Innovation is a woman. Kobiety na europejskim rynku IT.

To już trzecia siedziba tej instytucji otoczenia biznesu. Uczestnicy tego wydarzenia dowiedzą się między innymi o najnowszych planach rozwoju ŚCITT i będą mieli okazję posłuchać wystąpień kobiet, które wyróżniają się w męskim świecie branży nowych technologii.

Jako prelegentki wystąpią:

  • Alicja Janiec z Oktawave, która opowie o nowoczesnym dziale IT w chmurze.
  • Agnieszka Oleszczuk-Widawska z Founder Institute Warsaw zaprezentuje rolę akceleratorów w rozwoju przedsiębiorczości na świecie,
  • Ilona Patro reprezentująca BlogoStrefę przybliży czym jest blogowanie, jak można współpracować z blogerami przy komunikacji produktów lub usług.
  • Monika Mikowska, autorka bloga Jestem.mobi i opowie o kierunkach rozwoju rynku mobile w prezentacji pt. „Mobile, quo vadis”.

Na koniec zaplanowany został koncert Edyty Strzyckiej. Spotkanie odbędzie się w Sali Kongresowej, start godzina 17. Udział jest bezpłatny, obowiązuje tylko rejestracja na www.kielcecom.pl.

MamStartup objął patronatem to wydarzenie.

źródło: informacja prasowa