IIF S.A. (Internet Investment Fund)

iif sa internet investment fund
Udostępnij:
Fundusze

Nazwa: IIF S.A. (Internet Investment Fund)
Strona www: www.iif.pl

Opis:

IIF S.A. jest wiodącym funduszem technologicznym wczesnego etapu inwestującym na terenie Polski i Europy Środkowo - Wschodniej. Obszarami zainteresowania inwestycyjnego IIF są projekty z dziedzin: consumer finance, e-commerce, nowych elektronicznych mediów, rozwoju i produkcji usług IT.

Historia IIF pokazuje wiele przedsięwzięć, które od świetnego pomysłu poprzez gruntowne przygotowanie i przebadanie sytuacji rynkowej stworzyły doskonały produkt. Dzięki temu powstawały bardzo dobrze prosperujące firmy, które odnosiły sukces nie tyko na rynku polskim, ale również międzynarodowym. Kadra IIF stoi za sukcesami takich spółek jak Comarch, Software Mind, Moje Rachunki, czy Inteligo.

Co oferujemy?

W każdy wspierany i rozwijany projekt IIF angażuje swoją wiedzę biznesową, doświadczenie i kapitał, co owocuje sukcesami nie tylko w Polsce, ale również na arenie międzynarodowej. W jeden projekt IIF inwestuje do 1,5 mln € co przekłada się na 30-70% udziałów (w zależności od zaawansowania projektu i jego potencjału).

Czego szukamy?

Innowacyjnych rozwiązań, które sprawiają, że życie staje się lepsze i bardziej wartościowe.

Portfolio:

Zespół:
Rafał Styczeń
Maciej Skotniczny
Bartłomiej Stoiński
Łukasz Juśkiewicz
Małgorzata Curyło

Adres:
Pl. Na Groblach 21
31-101 Kraków

Telefon: (12) 376 51 73
E-mail:
[email protected]