INC i InnerValue zacieśniają współpracę

Dodane: 18.11.2019

Informacja prasowa

Udostępnij:

Menedżerowie InnerValue dołączyli do władz Grupy INC. Zmiany są konsekwencją strategicznej współpracy, o której spółka informowała we wrześniu. Firmy chcą wspólnie oferować kompleksowe usługi w zakresie doradztwa i pozyskiwania kapitału, w szczególności dla spółek technologicznych,gamingowych oraz life science.
Dzięki zmianom, które dokonały się w Grupie INC na przestrzeni ostatnich dwóch, trzech lat oraz ostatnich tygodni mamy pełne portfolio usług dla firm poszukujących finansowania, oraz notowanych na giełdzie. Jesteśmy swoistym one stop shopem, szczególnie dla młodych innowacyjnych spółek.– mówi Paweł Śliwiński, prezes INC.

INC, wspólnie z agencją relacji inwestorskich InnerValue, oferuje kompleksowe usługi w zakresie pozyskania finansowania, doradztwa biznesowego i kapitałowego oraz relacji inwestorskich. Spółka dostrzega lukę w finansowaniu firm na poziomie od 2 do 10 mln zł, szczególnie dla firm działających w tzw. nowej ekonomii.

Współpraca InnerValue i INC to naturalne uzupełnienie naszych usług. Klienci oczekują kompleksowej oferty w zakresie obecności na rynku kapitałowym i pozyskiwania finansowania. W świetle zmieniających się regulacji dostarczanie tych usług bez domu maklerskiego jest bardzo trudne. – mówi Wojciech Iwaniuk, Partner Zarządzający InnerValue i członek zarządu INC.

Do władz Grupy INC dołączyli Partnerzy Zarządzający InnerValue. Wojciech Iwaniuk został członkiem zarządu INC S.A., gdzie będzie odpowiadał za rozwój biznesu i nowych produktów oraz relacje inwestorskie. Kamil Gemra jako członek zarządu Domu Maklerskiego INC będzie odpowiadał za pozyskiwanie nowych klientów oraz nadzór nad działalnością promocyjną i marketingową, natomiast Andrzej Szurek w zarządzie Carpathia Capital S.A. notowanej na NewConnect i AeRO (Giełda Papierów Wartościowych w Bukareszcie) będzie odpowiadał za nadzór nad relacjami inwestorskimi i pozyskiwanie projektów inwestycyjnych. Jednocześnie pozostają oni w InnerValue, rozwijając usługi w zakresie komunikacji spółek giełdowych oraz innowacyjnych firm niepublicznych poszukujących kapitału.

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem