Industry 4.0 Meeting Point przenosi do sieci spotkania 1 na 1 i realny networking

Dodane:

MamStartup logo Mam Startup

Industry 4.0 Meeting Point przenosi do sieci spotkania 1 na 1 i realny networking

Udostępnij:

3 czerwca przemysł spotyka się online. Podczas Industry 4.0 Meeting będziecie mogli wziąć udział w spotkaniach 1 na 1 z ekspertami i praktykami m.in. z firm ASTOR, T-Mobile, Instytutu Kościuszki czy BIM Klaster. Będzie tak pragmatycznie, jak tylko się da!

Industry 4.0 Meeting Point to zupełnie nowa formuła spotkania online. Kluczową jego wartością są spotkania 1:1 – nie tylko z ekspertami z doświadczonych firm przemysłowych i technologicznych, ale także innymi uczestnikami. Industry 4.0 Meeting Point przenosi do sieci networking, w jakim do tej pory mogliśmy uczestniczyć na dużych kongresach i targach. To uczestnicy decydują kiedy, z kim i na jaki temat chcą rozmawiać.

Koniec gadających głów

– Cała aktywność biznesowa od kilku miesięcy toczy się sieci – nigdy wcześniej oferta edukacyjna i rozwojowa dostępna online nie była jeszcze tak bogata. Jednak ludzie są już zmęczeni kolejnymi webinarami, które polegają na kilkugodzinnych, jednostronnych wykładach. Stąd pomysł na Industry 4.0 Meeting Point – wydarzenie, którego kluczową wartością są spotkania i rozmowy 1:1 – mówi Bartosz Józefowski, wicedyrektor Krakowskiego Parku Technologicznego i zespołu Digital Innovation Hub KPT.

Wydarzenie startuje 3 czerwca o godz. 9.00. Uczestnicy mają do dyspozycji prawie 20 slotów, które trwają po 30 minut. W tym czasie mogą umawiać się na prywatne spotkania z ekspertami i praktykami m.in. z firm ASTOR (automatyzacja produkcji, robotyzacja), T-Mobile (łączność w sieci 5G, campus network), Instytut Kościuszki (cyberbezpieczeństwo) czy BIM Klaster (modelowanie informacji o budynku).

Nowa formuła spotkania online dla przemysłu

– To wydarzenie dla wszystkich tych, którzy szukają lub posiadają ciekawe rozwiązania w obszarze przemysłu. Chcemy dać im możliwość spotkania – tak, jak miałoby to miejsce na każdym „normalnym” kongresie czy targach branżowych – dodaje Bartosz Józefowski.

Oprócz spotkań 1 na 1, od 9.00 do 13.00 uczestnicy mogą oglądać prezentacje na dwóch scenach:

  • Deep Dive, na której eksperci z firm takich, jak: ASTOR, T-Mobile, Instytut Kościuszki czy BIM Klaster, zaprezentują konkretne historie wdrożeń technologii Przemysłu 4.0 do fabryk;
  • Inspire, gdzie kilkadziesiąt startupów zaprezentuje swoją ofertę w krótkich, 5-minutowych slotach.

Industry 4.0 Meeting Point to wydarzenie towarzyszące Impact re:action. Organizatorem wydarzenia jest hub4industry Digital Innovation Hub.

Rejestracja na wydarzenie >>

Partnerzy wydarzenia: Impact CEE, Fundacja Platforma Przemysłu Przyszłości oraz Agencja Rozwoju Przemysłu.

 

O organizatorze:

hub4industry Digital Innovation Hub – hub Krakowskiego Parku Technologicznego oraz firm: ASTOR i T-mobile, uczelni: Akademii Górniczo-Hutniczej i Politechniki Krakowskiej, a także ekspertów z BIM Klaster i Instytutu Kościuszki.

Razem tworzy kompleksowy punkt wsparcia dla firm przemysłowych, które chcą wprowadzić do swoich fabryk rozwiązania Przemysłu 4.0.

Integruje kluczowe technologie i rozwiązania Fabryki Przyszłości: łączność w sieci 5G, automatyka i robotyka, IIoT, sztuczna inteligencja (AI), rozszerzona i wirtualna rzeczywistość (AR i VR), cloud computing, technologia BIM, druk 3D.
Pomaga przedsiębiorstwom w poprawie ich konkurencyjności na rynku, w głównej mierze poprzez pracę nad procesami produkcyjnymi.

Dowiedz się więcej: www.hub4industry.pl

Krakowski Park Technologiczny od 20 lat współtworzy warunki dla rozwoju przedsiębiorczości. Od 10 lat prowadzi Inkubator Technologiczny przeznaczony dla początkujących firm z branży IT. Wspiera i inspiruje społeczność startupową organizując szereg wydarzeń, które pomagają weryfikować biznesowe pomysły: warsztaty, hackatony i konferencje. Realizuje program akceleracyjny KPT ScaleUp. Firmy mogą liczyć na wsparcie funduszy zalążkowych, zwolnienia podatkowe w ramach programu Polska Strefa Inwestycji i preferencyjne warunki wynajmu powierzchni biurowych. Szczególne miejsce w KPT zajmują Przemysł 4.0 i branża growa. KPT współpracuje także z międzynarodową EIT Digital, której celem jest napędzanie cyfrowej transformacji w Europie.

 

Publikacja powstała we współpracy z Krakowskim Parkiem Technologicznym