infoShare 2017 już w maju. Do zobaczenia w Gdańsku

Dodane: 16.03.2017

Informacja prasowa

Udostępnij:

infoShare 2017 to już 11 edycja największej w Europie Środkowo-Wschodniej konferencji skoncentrowanej na technologii, nowych mediach i wsparciu dla młodych firm. Ponad 100 prelegentów, kilka równoległych ścieżek tematycznych, liczne warsztaty, 5 scen, około 5000 uczestników, 2 konkursy…

…dla startupów – to wszystko w Gdańsku od 17 do 19 maja.

Podczas infoShare 2017 posłuchamy min. Sujana Patela (Web Profits), Marka Schaefera (businessesgrow.com), Pawła Tkaczyka (Midea), Macieja Budzicha (Mediafun), Natalię Hatalską (hatalska.com), Michała Szafrańskiego (jakoszczedzacpieniadze). Wśród prelegentów zobaczymy także reprezentantów brandów takich jak Google, Netflix czy Slack.

Z myślą o marketerach Organizatorzy przygotują też liczne warsztaty. Przykładowe tematy to tworzenie przekazów w formie infografik czy generowanie ROI z content marketingu.

W przerwach pomiędzy wykładami i wystąpieniami będzie czas na odwiedziny w strefie expo dedykowanej startupom. Młode biznesy będą miały też okazję zaprezentować się w ekskluzywnym magazynie „Grow with Tech” przygotowywanym na konferencję we współpracy z autorami z europejskich funduszy VC oraz organizacji startupowych.

Zgodnie z tradycją, poza częścią merytoryczną organizatorzy przygotowują kilka wydarzeń networkingowych. Cztery imprezy, 2 rejsy po Zatoce Bałtyckiej, koncert na żywo – idealne okazje do budowania relacji.

A oto oficjalne aftermovie edycji 2016:

infoShare zaprasza!

Dołączcie do wydarzenia na Facebooku aby dostawać bieżące informacje. Adresy infoShare na SM: FacebookTwitter i Instagram.

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem