infoShare partnerem organizacyjnym Bitspiration4Charity w Gdańsku!

Dodane: 07.12.2015

Informacja prasowa

Udostępnij:

infoShare został partnerem gdańskiej edycji wyjątkowego, innowacyjnego wydarzenia - Bitspiration4Charity! 16 grudnia spotkamy się w Gdańsku na największym spotkaniu polskiej społeczności startupowej, żeby pomóc dzieciom walczącym o życie.

Bitspiration4Charity to największe tego typu wydarzenie w Polsce i jedyne takie w Europie. Łączy ideę edukacji ze wspieraniem polskich szpitali i centrów onkologicznych i odbywa się równocześnie w czterech miastach: Warszawie, Krakowie, Poznaniu i Gdańsku. Jego cel to zgromadzenie polskiej społeczności startupowej, przedsiębiorców, inwestorów, celebrytów, sportowców, dziennikarzy i pasjonatów nowych technologii, by pokazać ich siłę i pomóc dzieciom walczącym z rakiem.

Dochód ze sprzedaży biletów na wydarzenie zostanie w całości przekazany na potrzeby małych pacjentów z Kliniki Pediatrii, Hematologii i Onkologii Dziecięcej Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Gdańsku. Uczestnicy Bitspiration4Charity będą mogli wziąć udział w merytorycznych wykładach i inspirujących warsztatach, zdobyć cenne kontakty i świetnie się bawić na after party. Wydarzenie tworzymy razem z PROIDEA – organizatorem znanego w środowisku Festiwalu Bitspiration.

Cieszymy się, że infoShare ma szansę zaangażować się w realizację tego szlachetnego celu. Liczymy na Wasz entuzjazm i liczny udział w wydarzeniu! Let’s beat together for charity!

MamStartup jest patronem medialnym wydarzenia