Infoshare zmapowało polską branżę medtech. Zobacz startupy, które warto obserwować

Dodane:

MamStartup logo Mam Startup

Infoshare zmapowało polską branżę medtech. Zobacz startupy, które warto obserwować

Udostępnij:

Infoshare, organizator konkursu Startup Contest, zmapowało polską branżę MedTech i wytypowało 10 startupów z tego sektora, których rozwój warto obserwować – to one bowiem mają największą szansę, aby zdominować rynek. Zgadza się z tym wyborem?

Wiele polskich startupów rozwija się w błyskawicznym tempie. Podbijają polski rynek, ale i nie tylko! Coraz lepiej radzą sobie też na zagranicznych rynkach, a niektóre z nich mają szansę stać się liderami w swojej kategorii. Dlatego Infoshare zmapowało najlepsze polskie startupy w 5 kategoriach, na pierwszy ogień biorąc branżę MedTech.

Wśród nich znalazły się:

W nadchodzących dniach Infoshare podzieli się swoimi typami z kolejnych kategorii.

Startup Contest

Do 30 czerwca startupy mogą aplikować do konkursu Startup Contest, by w finale konkursu powalczyć o nagrody o łącznej wartości 30 tysięcy euro w gotówce, ufundowane przez Miasto Gdańsk, a także zaprezentować swoje pomysły przed inwestorami z całego świata. Dotąd w konkursie wzięło udział ponad 3 tysiące startupów z całego świata. Dla wielu był to pierwszy krok do międzynarodowego sukcesu na miarę DocPlanner, Brainly czy Booksy.

 

MamStartup jest patronem medialnym Infoshare