INIS zainwestowało w szybkieumowy.pl

inis zainwestowalo w szybkieumowypl
Udostępnij:
Początek czerwca dla spółki INIS, był bardzo intensywny i zarazem owocny. Zgodnie z planem rozwojowym spółki, po odbytych rozmowach doszło do podpisania umowy inwestycyjnej z młodym, wrocławskim startup’em prawnym szybkieumowy.pl

Początek czerwca dla spółki INIS, był bardzo intensywny i zarazem owocny. Zgodnie z planem rozwojowym spółki, po odbytych rozmowach doszło do podpisania umowy inwestycyjnej z młodym, wrocławskim startup’em prawnym szybkieumowy.pl

Partnerstwo obu stron opierać się będzie na skorelowanych działaniach, zmierzających do uzyskania obopólnych korzyści i generowania nowych, satysfakcjonujących rozwiązań.

Dlaczego szybkieumowy.pl? Firma tworzy innowacyjne produkty z wykorzystaniem narzędzi z których sami już korzystamy. Widzę tutaj wachlarz wzajemnych korzyści. Jest to ciekawa idea w której z wielką radością będziemy uczestniczyć. Dzięki takim serwisom użytkownicy mają dostęp do usług za które doniedawna musieli słono płacić.. Wierzymy, że nowa Spółka idealnie wpisuję się w naszą politykę rozwoju i będzie idealnym uzupełnieniem naszego portfolio. – komentuje Roman Grygierek, Brand Manager spółki INIS.

Szybkieumowy.pl jest serwisem stosunkowo młodym, ale wyróżniającym się wśród obecnej konkurencji na rynku. Oferuje swoim użytkownikom dostęp do bazy umów, składającej się z ponad 1100 wzorów, które tworzone są przez ekspertów prawnych. Każda umowa jest podpięta pod konkretnego eksperta, więc wiadomo kto ją sporządził. Poza tym, każdą z umów można wypełnić w czasie 2 minut dzięki polom szybkiego uzupełniania umowy. Dodatkowo serwis oferuje pisanie dedykowanych umów pod konkretnego klienta oraz szeroko rozumiane porady prawne. Serwis rozwiązuje problemy małych firm oraz osób indywidualnych, które często poszukują wzorów i porad prawnych w Internecie. Za chwilę szybkieumowy.pl udostępni bardzo korzystne abonamenty dla firm, biur księgowych i osób indywidualnych.

Mamy nadzieję, że współpraca pioniera e-mailingowych kampanii reklamowych i obiecującego serwisu, oferującego szeroki wachlarz profesjonalnych wzorów dokumentów, pozwoli rozwinąć się obu firmom, jak i dostarczy nowych możliwości dla użytkowników obu platform - mówi Zuzanna Dolińska, pomysłodawczyni serwisu SzybkieUmowy.pl.

Serwis wystartował 17 kwietnia 2013r. i do tego momentu ma prawie 2000 użytkowników oraz przychody od pierwszego miesiąca po uruchomieniu. Zaufały mu takie firmy jak JoyIntermedia, TimeCamp oraz Wellcommerce. Współpracuje z kancelarią prawną Oniszczuk & Associates z Wrocławia oraz z kancelarią radcy prawnego Pawła Kutrzuby z Warszawy.

źródło: informacja prasowa