Inkubartor STARTER organizuje spotkanie z cyklu Creative Mornings

inkubartor starter organizuje spotkanie z cyklu creative mornings
Udostępnij:
Kolejny raz w Inkubatorze STARTER odbędzie się spotkanie networkingowe z cyklu Creative Mornings. Do podzielenia się swoją wiedzą zaproszeni zostali inwestorzy, którzy opowiedzą w jakie spółki inwestują, a także czym kierują się przy wyborze projektów.

Kolejny raz w Inkubatorze STARTER odbędzie się spotkanie networkingowe z cyklu Creative Mornings. Do podzielenia się swoją wiedzą zaproszeni zostali inwestorzy, którzy opowiedzą w jakie spółki inwestują, a także czym kierują się przy wyborze projektów. Spotkanie będzie także dobrą okazją do nawiązania nowych kontaktów biznesowych.

Plan spotkania networkingowego:

7.50 – 8.15 – Rejestracja uczestników

8.15 – 9.30 – Arkadiusz Piechocki (Speedup), Radosław Białas (Fundusz Kapitałowy ARP S.A.)

9.30 – 10.00 – Przedstawianie się uczestników spotkania

10.00 – ……. – Networking i nieformalne rozmowy kuluarowe

Partnerem spotkania jest Pomorski Klub Biznesu

Wstęp na spotkanie jest bezpłatny.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, zgłoszenia udziału należy przesyłać do 25 października br., na adres mailowy [email protected]

W wiadomości należy podać imię i nazwisko oraz nazwę firmy. Zapraszamy również do przesłania jednego slajdu prezentacji (najlepiej w formacie power point) z logotypem swojej firmy oraz jednozdaniowym opisem działalności i kontaktem. Prezentacje firm będą wyświetlane w trakcie spotkania.

Spotkanie odbędzie się w sali konferencyjnej na parterze budynku Gdańskiego Inkubatora Przedsiębiorczości STARTER. Realizowane jest w ramach projektu Creative Cities.