Inkubator Naukowo-Technologiczny sp. z o.o.

inkubator naukowo technologiczny sp z oo
Udostępnij:
Inkubator

Nazwa: Inkubator Naukowo-Technologiczny sp. z o.o.

Strona www: www.int.org.pl

Rodzaj: Fundusz/Inkubator

Opis:
Inkubator Naukowo-Technologiczny sp. z o.o. wspiera rozwój rozwiązań informatycznych, pomaga dopasować rozwiązania do potrzeb rynkowych, zapewnia wsparcie organizacyjne i finansowe oraz ułatwia skutecznie komercjalizować innowacyjne rozwiązania

Swoje działania kieruje w szczególności do pomysłodawców posiadających nowatorskie pomysły lub rozwiązania, na bazie których chcą stworzyć skutecznie działający biznes.

Inkubator nastawiony jest na:

POMYSŁODAWCĘ kreatywnego, wykazującego zaangażowanie, umiejącego pracować w zespole, zdeterminowanego w swoim działaniu, pełnego wiary w swój własny pomysł. Szczególnie cenione będą kompetencje i doświadczenie w tematyce/branży, której dotyczy projekt oraz finansowy wkład własny w realizację przedsięwzięcia.

UNIKALNY POMYSŁ lub projekt/koncepcję/ideę/prototyp dający szansę na komercyjny sukces. Pomysł powinien wprowadzać i wykorzystywać innowację (produktową, procesową, marketingową) oraz, w następstwie pozytywnej rekomendacji, po ukończeniu etapu preinkubacji, umożliwiać utworzenie podmiotu gospodarczego, który będzie ten projekt realizował.

BRANŻE z zakresu:

  • technologie informatyczne i komunikacyjne (IT),
  • telekomunikacja,
  • elektronika,
  • technologie mobilne.

Adres:
Al. Gen. J. Hallera 180/14
53-203 Wrocław
E-mail: [email protected]
Zgłoszenia projektów: [email protected]