Innowacyjna aplikacja do zintegrowanego zarządzania wypożyczalniami online – TwojaWypozyczalnia.pl

Dodane:

MamStartup logo Mam Startup

Udostępnij:

Po ponad dwóch latach intensywnych prac ruszyła pierwsza w Polsce rozbudowana aplikacja do zintegrowanego zarządzania wypożyczalniami online. TwojaWypozyczalnia.pl to nowatorski i bezpłatny system w technologii cloud computing, który umożliwia firmom sprawne zarządzanie wypożyczanym sprzętem: opraco

Po ponad dwóch latach intensywnych prac ruszyła pierwsza w Polsce rozbudowana aplikacja do zintegrowanego zarządzania wypożyczalniami online. TwojaWypozyczalnia.pl to nowatorski i bezpłatny system w technologii cloud computing, który umożliwia firmom sprawne zarządzanie wypożyczanym sprzętem: opracowywanie cenników, ofert, kalendarza wynajmu itp. Aplikacja ułatwia codzienną pracę z klientem poprzez możliwość generowania umów i innych dokumentów rezerwacji czy automatyczne tworzenie dokumentów księgowych. Projekt jest efektem ponaddwuletnich prac Netland Computers oraz Power Media S.A.

JAK TO DZIAŁA?

Wypożyczalnie, które założą swoje konto na twojawypozyczalnia.pl otrzymują bezpłatny, autoryzowany dostęp do aplikacji, który pozwala zarządzać firmą na wszystkich obszarach działalności z dowolnego miejsca na świecie, gwarantując jednocześnie wysoki poziom bezpieczeństwa. Jedną z najważniejszych zalet aplikacji jest rozbudowana funkcjonalność zarządzania produktami: nielimitowana liczba dodanych produktów (opisy, zdjęcia, dodatki itp), możliwość importu produktów z plików excela, atrybuty dostosowane do zróżnicowanych kategorii, historia i statystyki produktów. Ponadto system oferuje wiele udogodnień, które ułatwiają prowadzenie kalendarza wynajmu, m.in. możliwość zlecania cyklicznych zadań, które będą przypominały o konieczności przeprowadzenia przeglądów czy wznowienia ubezpieczenia.

Szczególnie warty uwagi jest zaawansowany generator cenników umożliwiający zdefiniowanie ceny za wynajem od 1 dnia do 1 roku. System cenników uwzględnia wszelkie nietypowości poszczególnych branż, uwzględniając naliczanie minutowe, godzinowe, dniowe, miesięczne, tygodniowe, nawet „półdobowe”. Dzięki ciekawym rozwiązaniom systemowym zarządzający wypożyczalnią mają możliwość zmiany setek cen produktów w kilka minut. TwojaWypozyczalnia.pl ułatwia współpracę z klientami: budowanie bazy klientów wraz z ich historią, weryfikację oraz dostęp do czarnej listy, a także zarządzanie pracownikami: możliwość dodania nieograniczonej ilości pracowników i indywidualne definiowanie ich uprawnień oraz możliwość zlecania zadań, na podstawie których każdy z pracowników otrzymuje własną tabelę operacyjną.

Zarządzanie typu cloud computing umożliwia pracę z dowalonego miejsca, bez konieczności ładowania danych na komputer i kopiowania ich na inne urządzenia. Wszyscy pracownicy zalogowani do wypożyczalni mają dostęp do wspólnych dokumentów, co ułatwia proces rezerwacji. Przejrzyste grafiki i kalendarze rezerwacji, automatyczne mailowe powiadamiania oraz dostęp online dla klientów do szczegółów rezerwacji sprawiają, że system jest bardzo dogodny również dla klientów.

Ważnym ułatwieniem jest również generator dokumentów, który umożliwia generowanie umów i innych dokumentów rezerwacji w dowolnym formacie (dowolna treść z dynamicznie wstawianymi elementami z bazy, automatyczne tworzenie dokumentów handlowych i księgowych) oraz integrację z oprogramowaniem ifirma w zakresie fakturowania i księgowania.

Warto zwrócić uwagę, że zwłaszcza dla małych firm, które często nie mają witryn internetowych, twojawypozyczalnia.pl jest doskonałym narzędziem działań marketingowych. Podstawowa funkcja umożliwia założenie w serwisie bezpłatnej wizytówki z danymi teleadresowymi firmy, dzięki temu potencjalni klienci wyszukując według branży lub lokalizacji znacznie szybciej dotrą do danej firmy. Serwis umożliwia także tworzenie stron dla wypożyczalni w jednym z kilku szablonów wraz z dowolnymi podstronami, udostępnia prostego i intuicyjnego CMSa do zarządzania stronami oraz pozwala na tworzenie indywidualnych szablonów. Dodatkowo system umożliwia integrację wyszukiwarki produktów z własną strona internetową, którą posiada wypożyczalnia.

źródło: infomracja prasowa