InStream.io wystartował z darmową wersją beta

Dodane:

Informacja prasowa Informacja prasowa

Udostępnij:

Inteligentna platforma do zarządzania relacjami biznesowymi jest już dostępna w pełni darmowej wersji beta. InStream.io to zupełna nowość na rynku zdominowanym przez przestarzałe i drogie systemy CRM.

InStream.io umożliwia automatyczne monitorowanie komunikacji z klientem oraz gromadzenie niezbędnych informacji o nim. Już po zarejestrowaniu, platforma synchronizuje się z najpopularniejszymi skrzynkami mailowymi. System na bieżąco monitoruje komunikację z klientem, dbając o bezpieczeństwo jej zawartości oraz o przejrzystość jej procesu.

Narzędzie przeznaczone jest dla małych i średnich firm, które swój biznes opierają na trwałej i długoterminowej relacji z klientem a które nie znalazły odpowiedniego narzędzia w klasycznych systemach CRM przeznaczonych wyłącznie dla sprzedaży. Projekt już na starcie pozyskał zewnętrznego inwestora w osobie SpeedUp Venture Capital Group.

Na jego czele stoi Filip Duszczak. Założyciel InStream.io przez wiele lat zapewniał klientom doradztwo w zakresie wdrażania oprogramowania dla biznesu. – Siedem lat pracy z systemem CRM to przytłaczający wysiłek. Męczące było w szczególności wprowadzanie wszystkich danych do platformy ręcznie, co ograniczało czas spędzony na kontaktach z klientami – mówi o problemach dzisiejszych sprzedawców CEO.

Od istniejących na rynku produktów typu CRM, InStream.io odróżnia odejście od klasycznego podziału klientów na „leads” i „opportunities”. Platforma wnosi tworzenie relacji biznesowych na zupełnie nowy poziom. System dostosowuje się bowiem do zróżnicowanych modeli pracy z partnerami biznesowymi.

Zdjęcie główne artykułu kaboompics.com