Intellicreation.com – Inteligentni Doradcy

Dodane: 20.09.2011

Lech Romański

Udostępnij:

Intellicreation.com to technologiczny startup z dziedziny Wirtualnych Pracowników i Doradców. Od dawna trwają prace nad systemami do coraz bardziej zaawansowanych rozwiązań dotyczących na przykład obsługi klientów czy udzielania informacji.

Intellicreation.com to technologiczny startup z dziedziny Wirtualnych Pracowników i Doradców. Od dawna trwają prace nad systemami do coraz bardziej zaawansowanych rozwiązań dotyczących na przykład obsługi klientów czy udzielania informacji.

Firma Intelibot zajmuje się wdrażaniem Wirtualnych Pracowników, Wirtualnych Doradców oraz Inteligentnych rozwiązań połączonych bezpośrednio z zasobami internetu, aby klient odwiedzający serwis internetowy mógł uzyskać jak najwięcej informacji na konkretny temat np. działalności firmy czy oferty cenowej.

W oparciu o autorską technologię udało nam się stworzyć system Wirtualnego Doradcy, który po wprowadzeniu dedykowanej bazy wiedzy będzie w stanie prowadzić z użytkownikiem płynną dyskusję na wybrany temat lub udzielać wyczerpujących informacji. Jako pierwsi stworzyliśmy możliwość wyszukiwania wyników przez Wirtualnego Asystenta w internecie podczas płynnej rozmowy. Zapytany o konkretną osobę, zdarzenie lub informację, której nie posiada w swojej bazie – Wirtualny Doradca wyruszy na błyskawiczne poszukiwania do internetu, prezentując wyszukane wyniki w bardzo przyjazny sposób.

System Wirtualnych Doradców może mieć zastosowanie w wielu dziedzinach. Jest bardzo użyteczny w obsłudze klienta – na stronach www, odciążając w pracy prawdziwych konsultantów. Może także pełnić rolę Wirtualnego Sprzedawcy i po rozmowie z użytkownikiem oraz uzyskaniu informacji dotyczącej preferowanego zakupu, zainteresować klienta konkretnym towarem lub usługą.

System umożliwia także stworzenie prywatnego, dedykowanego „Wirtualnego Ja”, dzięki któremu podczas rozmowy Bot będzie „uczył” się charakteru swojego właściciela w celu stworzenia prywatnego Awatara, który po uzyskaniu odpowiedniej ilości wiedzy będzie wirtualnym, częściowym odbiciem swojego właściciela.

Doradcy mogą posiadać spersonalizowany wygląd prezenterki a także posługiwać się mową. Firma stale prowadzi dalsze prace związane z rozwojem tej technologii i przewiduje udostępnianie swych kolejnych produktów takich jak np. zaangażowanie kamery internetowej do rozpoznawania mimiki twarzy osoby, z którą aktywnie rozmawia.

źródło: informacja prasowa

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem