INTERIA.PL z aplikacją sportową

Dodane:

MamStartup logo Mam Startup

Udostępnij:

INTERIA sport to najnowsze informacje, wyniki, zdjęcia i komentarze sportowe. Aplikacja dostępna jest zarówno w Google Play jak i w AppStore.

INTERIA sport to najnowsze informacje, wyniki, zdjęcia i komentarze sportowe. Aplikacja dostępna jest zarówno w Google Play jak i w AppStore.

Aplikacja zawiera najważniejsze i najciekawsze wiadomości sportowe z Polski i z zagranicy. Internauci znaleźć mogą newsy dot. piłki nożnej, siatkówki, koszykówki, sportów walki, Formuły 1, tenisa, hokeja, a także sportów zimowych. Osobną kategorią są relacje z polskiej ligi piłki nożnej – Z karnego – oraz Olimpiada, gdzie prezentowane są wszystkie wiadomości dotyczące igrzysk olimpijskich w Soczi i udziału Polaków w zawodach.

Dodatkowo, w aplikacji udostępnione są także narzędzia pozwalające na śledzenie tekstowych relacji z wydarzeń sportowych na żywo oraz przeglądanie wyników meczów polskiej ekstraklasy piłkarskiej.

INTERIA sport to prosta i intuicyjna aplikacja, którą użytkownik może spersonalizować według swoich zainteresowań. Ponadto, każdy artykuł i galerię można dodać do zakładek, by wrócić do nich później.

Aplikacja INTERIA sport to kolejny mobilny produkt Grupy INTERIA.PL przygotowany na smartphony i tablety. Użytkownicy INTERIA.PL mogą pobrać także aplikacje newsową, pocztę, CZATerię, program tv, lotto, repertuar kin czy horoskop. Więcej informacji znajduje się na stronie http://m.interia.pl/info.

źródło: informacja prasowa