InternetBeta wzywa – rusza rejestracja!

Dodane:

MamStartup logo Mam Startup

Udostępnij:

Wszyscy, którzy żywią się marketingiem, nowymi mediami i technologią wiedzą, że obecność na InternetBeta jest obowiązkowa. W tym roku kierunek Rzeszów obieramy 11 września i w stolicy Podkarpacia o najważniejszych wydarzeniach w sieci podyskutujemy przez kolejne 3 dni.

Wszyscy, którzy żywią się marketingiem, nowymi mediami i technologią wiedzą, że obecność na InternetBeta jest obowiązkowa. W tym roku kierunek Rzeszów obieramy 11 września i w stolicy Podkarpacia o najważniejszych wydarzeniach w sieci podyskutujemy przez kolejne 3 dni. 12 sierpnia o godz. 10 ruszają zapisy. Rejestracja w promocyjnej cenie potrwa tylko pierwsze 24 godziny!

Znów będzie interdyscyplinarnie. Znów w jednym miejscu spotkają się psychologowie, znawcy socjologii i nauk politycznych, przedstawicieli agencji interaktywnych, reklamowych, właściciele i zarządzający największymi serwisami, twórcy aplikacji, startupy, inwestorzy i marketerzy. Wraz z Mateuszem Tułeckim nad merytoryką czuwać będzie organizator – Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie oraz współorganizator konferencji – Grupa Unity.

Line-up już teraz wygląda imponująco. Wśród zagranicznych gości pojawi się m.in. Cameran Ashraf, irański aktywista, współzałożyciel Expression Technologies oraz AccessNow – organizacji popularyzujących ideę wolności w Internecie. O tym jak dostosować swój biznes do wymagań rynku, opowie z kolei Olivier Kempkens, twórca Adapt or Die, który pracował dla takich marek jak SAP czy FP. Wielbicieli podróży i dwóch kółek z pewnością ucieszy wystąpienie Frederica Mazelli. Właściciel BlaBlaCar, portalu społecznościowego dla autostopowiczów i kierowców zdradzi, jak stworzył serwis, z którego co miesiąc korzysta ponad 550 000 osób w całej Europie. Kraj nad Wisłą reprezentować będzie m.in. Paweł Tkaczyk, Bartłomiej Gola, Ireneusz Dworzyński, Paweł Sala i Roman Łoziński.

Młode rekiny e-biznesu już teraz powinny obmyślać strategię na Startup Sito. Najlepszego startupowca wybierzemy drugiego dnia konferencji.

Kielnarowa będzie w tym roku prawdziwym “internetowym zagłębiem”. Wszystko dzięki temu, że większość uczestników mieszkać będzie właśnie w tamtejszym hotelu. Intensywny networking za dnia rozpocznie wspólna poranna gimnastyka, a uzupełniać go będą jak zwykle wieczorne imprezy. Do wskoczenia na klubowy parkiet zagrzewać nas będą m.in. Novika i Skubas.

Rejestracja rusza 12 sierpnia o godzinie 10.00. Tylko w tym dniu bilety wraz z noclegiem dostępne będą w promocyjnej cenie. Zapisy i aktualne informacje o wydarzeniu znajdziecie na www.internetbeta.pl.

MamStartup jest patronem wydarzenia

źródło: informacja prasowa