Investment Day w Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości

investment day w polskiej fundacji przedsiebiorczosci
Udostępnij:
Zapraszamy do udziału w INVESTMENT DAY organizowanym w dniu 7 grudnia w siedzibie Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości w Szczecinie przez Sieć Aniołów Biznesu Amber oraz Fundusz Kapitału Zalążkowego POMERANUS SEED. Wydarzenie będzie szansą do...

Zapraszamy do udziału w INVESTMENT DAY organizowanym w dniu 7 grudnia w siedzibie Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości w Szczecinie przez Sieć Aniołów Biznesu Amber oraz Fundusz Kapitału Zalążkowego POMERANUS SEED. Wydarzenie będzie szansą do nawiązania kontaktów biznesowych oraz dyskusji z praktykami biznesu, zajmującymi się inwestycjami w zespoły/projekty na wczesnym etapie rozwoju.

Podczas INVESTMENT DAY odbędą się:

  • "Warsztat z inwestorem" dla poszukujących finansowania/startupów, który poprowadzi Anioł Biznesu, inwestor indywidualny - Krzysztof Gawrysiak (zainwestował m.in. w spółkę Polidea Sp. z o.o. ogłoszoną przez Europejską Sieć Aniołów Biznesu (EBAN) inwestycją roku 2010) oraz Krzysztof Kozik - Radca Prawny z Kancelarii Więckowska i Partnerzy z Poznania
  • Konferencja Proces inwestycyjny - Wycena - Wejścia kapitałowe - podczas której poruszone zostaną kluczowe zagadnienia związane z pozyskaniem kapitału w ramach funduszy przeznaczony na rozwój przedsięwzięć na bardzo wczesnym etapie rozwoju.

Zgłoszenia na obydwa spotkania przyjmujemy do dnia 5.12.2011 r. za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego znajdującego się na stronie internetowej www.amberinvest.org w zakładce wydarzenia.

Zapraszamy do czynnego uczestnictwa! Udział w warsztatach i konferencji jest bezpłatny.

źródło: informacja prasowa