iPhone 15 już dostępny w Plusie. Jak kupić go najkorzystniej?

Dodane:

Artykuł sponsorowany Artykuł sponsorowany

iPhone 15 już dostępny w Plusie. Jak kupić go najkorzystniej?

Udostępnij:

Jesienna premiera smartfonów Apple przyniosła cztery nowe modele. Każdy zaprezentowany iPhone zasługuje na bliższe przyjrzenie się, by wybrać ten najbardziej odpowiedni do naszych potrzeb. Co z finansowaniem zakupu? W niniejszym materiale przyjrzymy się, jak wygląda to w ofercie operatora sieci Plus.

iPhone 15, iPhone 15 Plus, iPhone 15 Pro, iPhone 15 Pro Max. Oto czwórka interesujących telefonów, którymi Apple ma zamiar powalczyć o sympatię klientów przez najbliższy rok. Który z nich warto wybrać? Na to pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Każdy z wymienionych modeli adresowany jest do osoby o innych oczekiwaniach co do możliwości czy gabarytów smartfona. To decyzja mocno indywidualna, dlatego każdy powinien podjąć ją wyłącznie w oparciu o własne odczucia. My zaś skupimy się na tym, by opowiedzieć o korzystnych sposobach zakupu nowych smartfonów iPhone.

Nowości od Apple są dostępne w ofercie operatora sieci Plus. Decydując się na zakup jednego z nich można skorzystać z elastycznej formy finansowania, dzięki której można sporo zaoszczędzić. Można też skorzystać z opcji odkupu dotychczas posiadanego smartfona, by szybko i wygodnie obniżyć koszt nowego. Jak to wszystko działa? Właśnie tego można dowiedzieć się poniżej.

Nowy iPhone co dwa lata? W Plusie to bardzo łatwe

Wielu posiadaczy smartfonów iPhone decyduje się na ich wymianę nie częściej niż co dwa lata. Dlaczego tak? Kolejne generacje różnią się od siebie szczegółami, przez co coroczna wymiana może nie przynieść uczucia przesiadki na znacznie nowocześniejsze i bardziej zaawansowane technologicznie urządzenie. Przy dwuletnim interwale odczucie różnicy jest zdecydowanie łatwiejsze.

Wymiana co dwa lata ma również uzasadnienie ekonomiczne. Smartfony iPhone, na tle rynkowej konkurencji, bardzo wolno tracą na wartości. Oznacza to, że wymiana właśnie co dwa lata jest rozsądnym konsensusem pomiędzy opłacalnością a chęcią posiadania najnowszego smartfona wysokiej klasy.

Właśnie z myślą o takich zmianach smartfonów iPhone powstał program Plus Wymiana. To jedyny tego typu program ratalny na polskim rynku wśród operatorów, w którym użytkownik decyduje, czy chce po dwóch latach przesiąść się na nowy iPhone, czy pozostać przy obecnie posiadanym urządzeniu. Rzućmy okiem na szczegóły.

By skorzystać z Plus Wymiana należy wybrać dowolny abonament z oferty Plusa oraz jeden z modeli: iPhone 15, iPhone 15 Plus, iPhone 15 Pro, iPhone 15 Pro Max. Smartfon nabywany jest na podstawie umowy ratalnej na okres 36 miesięcy. Po spłaceniu 24 rat klient może wybrać, co dalej z posiadanym urządzeniem. Wyjścia są dwa. Można nie spłacać pozostałych 12 rat, zwrócić iPhone operatorowi i wybrać nowy wraz z nową umową. Można również spłacić pozostałe raty. Po uregulowaniu ostatniej urządzenie przejdzie na własność użytkownika, który będzie mógł nim swobodnie dysponować.

Plus Wymiana – ile można zaoszczędzić?

Przyjrzyjmy się bliżej temu, ile kosztują nowe smartfony iPhone w ofercie Plus Wymiana. Dla przykładu iPhone 15 128 GB za obowiązkowe 24 raty kosztuje 3799 złotych. Za iPhone 15 Pro 128 GB zapłata 24 wymaganych rat wiąże się z wydatkiem 4799 złotych. iPhone 15 Pro Max 256 GB w analogicznej opcji kosztuje 5732 złote i 36 groszy.

Dlaczego warto skorzystać z zakupu w formule Plus Wymiana? Przede wszystkim z uwagi na łatwą i szybką możliwość wymiany urządzenia co dwa lata, co oznacza, że pozostajemy na bieżąco z nowościami technologicznymi. To również brak konieczności martwienia się o korzystną sprzedaż dotychczas używanego urządzenia. Warto także pamiętać o ekologii. Nie trzeba przejmować się o to, co stanie się z obecnie używanym smartfonem. Operator o to zadba.

Plus Wymiana to również korzyść finansowa. Korzystanie z telefonu przez 24 miesiące kosztuje aż 33% mniej niż jego zakup na własność. Zainteresowani ofertą Plus Wymiana mogą poznać więcej szczegółów na jej temat odwiedzając tę stronę internetową.

Co jeśli iPhone ulegnie uszkodzeniu?

Jedną z najczęstszych obaw przed zakupem telefonu na raty jest to, co spotka użytkownika jeśli ten ulegnie uszkodzeniu. W przypadku Plus Wymiana wcale nie trzeba się obawiać. Operator akceptuje standardowe oznaki użytkowania. Zdarzyła się awaria? W okresie obowiązywania gwarancji producenta zawsze można z niej skorzystać.

Co w przypadku uszkodzeń z winy użytkownika? Opcje są trzy. Po pierwsze na początku na wszelki wypadek można wykupić dodatkową ochronę smartfona: Serwis Urządzenia Premium. Usługa kosztuje 20 złotych miesięcznie, w zamian za co nie trzeba się martwić serwisem w razie ewentualnego uszkodzenia. Naprawa urządzenia leży w gestii Plusa. Jeśli dany użytkownik nie zdecydował się na skorzystanie z tej usługi, może skorzystać z płatnego serwisu. 

iPhone w Plusie jeszcze taniej? To możliwe!

Istnieje sposób na to, by obniżyć cenę nowego smartfona iPhone już na starcie. W jaki sposób? Sprzedając dotychczas używane urządzenie. W ramach usługi Plus Odkup można sprzedać wcześniejszą wersję iPhone, który zalega w szufladzie. Środki ze sprzedaży trafią na konto użytkownika u operatora, a następnie mogą zostać przekazane na zakup nowego urządzenia czy jednej ze świadczonych usług.

Plus Odkup to również szereg korzyści, dla których warto powierzyć dotychczasowy smartfon operatorowi. Pierwszym argumentem przemawiającym na korzyść Plus Odkup są środki na zakup nowego urządzenia czy usług. Drugim: szybkość i wygoda. Procedura jest szybka i bezproblemowa, a co najważniejsze nie trzeba przejmować się sprzedażą w serwisie ogłoszeniowym czy aukcyjnym. Trzecim: gwarancja zapłaty ustalonej ceny. Czwartym: ekologia. Sprzedając urządzenie operatorowi można mieć pewność, że nie stanie się ono elektrośmieciem.

Jak wygląda procedura sprzedaży smartfona iPhone w usłudze Plus Odkup? Wystarczy przynieść go do salonu Plusa. Przy pomocy dedykowanej aplikacji sprzedawca szybko określi stan telefonu. Na podstawie uzyskanych wyników, a także oceny ekranu i obudowy, już po chwili otrzymujemy wycenę urządzenia. Co jeszcze warto wiedzieć o Plus Odkup? Dociekliwi mogą bliżej zapoznać się z korzyściami na dedykowanej stronie internetowej.

Dlaczego właśnie iPhone 15?

Co sprawia, że ludzie wybierają właśnie smartfony iPhone? Przyjrzyjmy się poszczególnym grupom użytkowników, by precyzyjnie odpowiedzieć na to pytanie. W pracy startupowej, do której często jest wykorzystywany, liczy się wszechstronność. Smartfony iPhone słyną z bardzo wysokiej jakości i niezawodności. Legitymują się również bardzo długim czasem pracy na baterii i intuicyjnym oprogramowaniem. Wszystko to po to, by móc skupić się na kolejnych krokach w biznesie.

iPhone 15 w małym przedsiębiorstwie? To naturalny wybór. Prowadząc firmę liczy się to, by mieć ją zawsze przy sobie, a urządzenia Apple słyną z doskonałej synchronizacji i współdziałania. Czynność rozpoczętą na komputerze MacBook można dokończyć na tablecie iPad czy smartfonie iPhone dzięki funkcji Handoff. Bardzo istotne jest również odbieranie połączeń telefonicznych czy wiadomości tekstowych właśnie na tym urządzeniu, z którego korzystamy w danym momencie.

Smartfon dla influencera? To oczywiste. Szybki rzut oka na serwis Instagram pozwala stwierdzić, że absolutna większość młodych twórców wybiera najnowszy model iPhone. Liczy się również moda i styl, a tu iPhone pozostaje ikoną praktycznie od momentu wprowadzenia do sprzedaży pierwszej generacji smartfona z jabłkiem na obudowie.

Jak smartfon, to iPhone. Jak iPhone, to w Plusie. Który wybierzesz?

 

Materiał powstał przy współpracy z operatorem sieci Plus.