iPhone Gain – Twój osobisty trener fitness

iphone gain twoj osobisty trener fitness
Udostępnij:
Serwis Gain Fitness wypuścił na rynek swoją pierwszą aplikację na iPhone'a. Ma ona za zadanie zastąpienie tradycyjnych trenerów osobistych.

Serwis Gain Fitness wypuścił na rynek swoją pierwszą aplikację na iPhone'a. Ma ona za zadanie zastąpienie tradycyjnych trenerów osobistych.

Założony przez byłych specjalistów z Google'a Gain Fitness oferuje wsparcie dla wszystkich zainteresowanych pracą nad swoją kondycją fizyczną. Serwis dostosuje do użytkownika spersonalizowane zestawy ćwiczeń, które zostały stworzone pod okiem profesjonalistów z branży fitness. Ideą projektu jest dostarczenie trenującym wszelkich informacji, które poleciłby prawdziwy trener osobisty. Gain Fitness pozwala na ułożenie planu ćwiczeń, który umożliwi skupienie się na konkretnych partiach ciała, a dodatkowo dostosuje ilość ćwiczeń i ich rodzaj do czasu, jakim dysponujemy oraz poziomu zaawansowania, na jakim obecnie jesteśmy.

Mobilna wersja wirtualnego trenera pojawiła się właśnie w App Store i kosztuje niecałe 3 dolary. iPhone Gain posiada bazę ponad 700 ćwiczeń oraz funkcje planowania treningu indywidualnego. Dodatkowo dla osób trenujących częściej niż raz w roku aplikacja będzie tworzyć zróżnicowane zestawy ćwiczeń, bazując na historii użytkownika.

Serwis Gain Fitness oraz jego mobilna wersja iPhone Gain są rozwiązaniem dla osób, które chcą efektywnie ćwiczyć, a nie mają środków na profesjonalnego trenera. Mamy nadzieje, że w przyszłości aplikacja zostanie wzbogacona o głos, który będzie motywował i dopingował w treningach, bo jest to przecież bardzo ważny element pracy z trenerem ;)

źródło: techcrunch.com