IQ Partners: Już jutro debiut na GPW

Dodane:

Lech Romański Lech Romański

Udostępnij:

Jutro, tj. 11 października, IQ Partners S.A. oficjalnie przeniesie swoje notowania z rynku NewConnect na główny parkiet GPW.

Jutro, tj. 11 października, IQ Partners S.A. oficjalnie przeniesie swoje notowania z rynku NewConnect na główny parkiet GPW.


IQ Partners, jeden z wiodących polskich podmiotów inwestujących w przedsięwzięcia technologiczne na wczesnym etapie rozwoju, po 4 latach obecności na NewConnect, przeniesie się jutro na rynek główny. Debiut rozpocznie się o godz. 9.50 oficjalnym pożegnaniem rynku NewConnect i symbolicznym przejściem na parkiet główny Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie. Transmisję z debiutu obejrzeć będzie można bezpośrednio w serwisie www.iqpartners.pl.

Tuż po debiucie, o godz. 12.00, Prezes Zarządu IQ Partners, Maciej Hazubski oraz Partner spółki i Prezes Zarządu InQbe Sp. z o.o. (wehikuł inwestycyjny należący do grupy kapitałowej IQ Partners), Wojciech Przyłęcki, wezmą udział w wideokonferencji z internautami w serwisie www.bankier.tv. Materiał transmitowany będzie także na stronie internetowej spółki oraz jej profilu na Facebooku, gdzie internauci będą mogli dodatkowo zadawać pytania i uczestniczyć w dyskusji.

Przydatne linki:

Transmisja online z debiutu (od godz. 9.50)
http://www.iqpartners.pl/
http://gpwmedia.pl/iqpartners/
http://www.capital24tv.pl/live/iqp

Transmisja z wideokonferencji bezpośrednio po debiucie (od godz. 12.00)
http://www.iqpartners.pl/
http://bankier.tv/iq-partners-na-duzym-parkiecie-9835.html

źródło: informacja prasowa