IQ Partners – z NewConnect na GPW

Dodane:

Marcin Małecki, MamStartup Marcin Małecki

Udostępnij:

26 września 2011 roku Komisja Nadzoru Finansowego (KNF) zatwierdziła prospekt emisyjny IQ Partners S.A. To oznacza, że w najbliższym czasie spółka przeniesie swoje notowania z NewConnect na rynek główny.

26 września 2011 roku Komisja Nadzoru Finansowego (KNF) zatwierdziła prospekt emisyjny IQ Partners S.A. To oznacza, że w najbliższym czasie spółka przeniesie swoje notowania z NewConnect na rynek główny.

Przeniesienie notowań na rynek główny jest kolejnym etapem realizacji naszej strategii rozwoju i stanowi naturalny krok ku dalszej ekspansji biznesowej zarówno samej spółki, jak i całego portfela inwestycyjnego. Liczymy na to, że debiut na rynku głównym przyczyni się do wzrostu zainteresowania naszą spółką oraz pozyskania nowych akcjonariuszy, którzy nie byli zainteresowani rynkiem NewConnect. Dodatkowo, rynek regulowany to swego rodzaju awans do prestiżowej grupy dużych i wartościowych spółek oraz szansa na pozyskanie inwestorów instytucjonalnych.“ – komentuje Maciej Hazubski, Prezes Zarządu IQ Partners S.A.

Prospekt emisyjny spółki IQ Partners S.A. dotyczący dopuszczenia i wprowadzenia do obrotu na rynku regulowanym prowadzonym przez Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie praw do: 20.000.000 akcji serii A, 1.853.000 akcji serii B, 500.000 akcji serii C, zostanie opublikowany w najbliższy czwartek (29 września 2011 r.) na stronie internetowej spółki.

źródło: informacja prasowa