iSource partnerem HACKWAW, 24 godzinnego maratonu programistycznego!

Dodane:

Adam Łopusiewicz Adam Łopusiewicz

Udostępnij:

iSource, Autoryzowany Dystrybutor Apple, został oficjalnym partnerem i sponsorem HACKWAW, 24 godzinnego maratonu programistycznego odbywającego się w najbliższy weekend w Warszawie. Dzięki tej współpracy, uczestnicy hackathonu będą mieli okazje powalczyć o najnowsze iPady i kontrakty z iSource.

iSource, Autoryzowany Dystrybutor Apple, właśnie został oficjalnym partnerem i sponsorem HACKWAW, największego 24 godzinnego maratonu programistycznego odbywającego się w najbliższy weekend w Warszawie. Dzięki tej współpracy, uczestnicy hackathonu będą mieli okazje powalczyć o najnowszej wersji iPady oraz specjalne kontrakty z firmą iSource.

W kwietniowy weekend (14-15.04), w jednym z najbardziej kreatywnych miejsc coworkingowych w Warszawie zbierze się prawie 80 programistów oraz grafików, aby przez kolejne 24 godziny non-stop tworzyć, projektować i kodować swoje projekty. Na pomoc ruszą im inżynierowie i ewangeliści z najlepszych firm. Wszystko po to, żeby zgromadzić w jednym miejscu najzdolniejszych polskich programistów oraz designerów, pozwolić im uwolnić kreatywność i oczywiście – wyłonić najlepszy zespół. – Zapisy na wydarzenie kończą się w czwartek o godzinie 14:00, więc jeżeli jeszcze nie posiadacie biletu – pozostało kilka godzin na zdobycie go, rejestrując się w tym miejscu: http://hackwaw.com/register/ mówi Ola Sitarska, współorganizator akcji.

Tego typu impreza nie ma jednak prawa bytu bez partnerów i sponsorów, którzy doświadczeniem, wiedzą i mentoringiem mogą wesprzeć uczestników hackathonu, stąd też nawiązała się współpraca z firmą iSource, zajmującą się projektowaniem i przygotowaniem aplikacji na urządzenia mobilne. Dział AppDev (Application Development) to grupa ludzi dedykowanych do obsługi klientów zainteresowanych zakupem aplikacji. Jest to możliwe dzięki temu, że iSource to firma, która dokładnie śledzi aktualne trendy rynkowe, zna potrzeby swoich klientów oraz wie, w jaki sposób przygotować aplikacje dla nich atrakcyjne. Firma iSource oferuje również pomoc przy innych aspektach działalności wydawniczej na rynku elektronicznym.

– Nasza praca, to kolejny krok poza erę Gutenberga, a jednocześnie sięganie do najlepszych tradycji wydawniczych i dostarczanie czytelnikom najbardziej wartościowych treści w ciekawej i atrakcyjnej formie. Współpraca ze świeżymi i ciekawymi inicjatywami jak HACKWAW pozwoli nam na szybszy rozwój, da również szansę młodym i ambitnym programistom na zdobycie doświadczenia i postawienia pierwszych kroków na dynamicznym rynku aplikacji mobilnych. – mówi Piotr Żelakiewicz, dyr. ds Rozwoju Rynku iSource S.A.

Firma iSource razem z organizatorami HACKWAW zadbała też o niezbędny element konkursu, jakim są nagrody. Najlepsze projekty stworzone podczas 24 godzin otrzymają od firmy iSource iPady najnowszej generacji oraz specjalny kontrakt, który pozwoli im szybciej wypromować i zmonetyzować ich projekt, dzięki doświadczeniu i wiedzy partnera, jakim jest iSource.

źródło: informacja prasowa