iTaxi dołącza do platformy Karhoo – sieci skupiającej największych graczy branży transportowej z całego świata

Dodane:

Informacja prasowa Informacja prasowa

Udostępnij:

iTaxi jako pierwsza w kraju dołączyła do platformy Karhoo – sieci skupiającej największych graczy branży transportowej z całego świata. Polska firma, w ramach ekspansji zagranicznej partnera na terenie Europy Wschodniej, udostępni flotę 10000 pojazdów w 120 miastach w Polsce.

Karhoo to aplikacja mobilna, działająca na zasadzie porównywarki ofert lokalnych przewoźników na terenie 125 krajów z całego świata. Sieć firmy obejmuje obecnie 1550000 pojazdów na terenie 1500 miast, a jej głównym zadaniem jest łączenie flot pojazdów firm partnerskich z międzynarodowymi klientami.

– Klienci oczekują i zasługują na jak największy wybór, jeśli chodzi o rezerwację przejazdów. Dzięki współpracy z iTaxi rozszerzamy swoją działalność w Europie Wschodniej i dostępność w Polsce. Cieszymy się, że możemy powitać nowego partnera we flocie – mówi Boris Pilichowski, prezes zarządzający Karhoo.

Planowane oficjalne uruchomienie usługi Karhoo wypada na przełomie bieżącego roku, a pierwszą polską firmą, która dołączy do sieci, jest właśnie iTaxi. Aplikacja, w ramach współpracy, zapewni dostęp do 10 000 kierowców na terenie 120 polskich miast.

– Współpraca z Karhoo to duży krok w przód zarówno dla nas, jak i naszego partnera. Dołączając do tak dużej, globalnej sieci największych graczy na rynku, wchodzimy na nowy, światowy poziom. To bardzo intensywny dla nas rok – wprowadziliśmy na rynek całkowicie nową aplikację, pierwszy innowacyjny pojazd marki Tesla, objęliśmy zasięgiem najważniejsze węzły komunikacyjne w Polsce, a teraz staliśmy się częścią ogromnej, globalnej platformy zrzeszającej firmy przewozowe. Jestem niezwykle dumny z tego faktu, ale nie spoczywamy na laurach i pracujemy nad kolejnymi możliwościami wdrożeń oraz integracji usług – komentuje Jarosław Grabowski, prezes zarządzający iTaxi.

Co ważne, użytkownicy aplikacji iTaxi wyjeżdżający za granicę, będą mogli wygodnie zamówić przejazd świadczony przez inną, lokalną firmę współpracującą z Karhoo. To znaczne ułatwienie w szczególności dla klientów biznesowych iTaxi, którzy już niebawem będą mogli zamawiać przejazdy z poziomu jednej aplikacji nie tylko w Polsce, ale również w innych w 125 krajach świata.

– iTaxi obsługuje przede wszystkich klientów korporacyjnych i to właśnie dla nich wprowadzamy coraz to nowsze udogodnienia. Liczy się nie tylko łatwość zamawiania i rozliczania przejazdów, ale dostępność i kompleksowość, również poza granicami kraju. Realizacja usługi jeszcze nigdy nie była tak prosta – wystarczy, że nasz klient w dowolnym miejscu na świecie obsługiwanym przez Karhoo zamówi przejazd przez naszą aplikację, a zostanie on doliczony do rachunku firmowego – dodaje Jarosław Grabowski.