iTaxi jeździ niezawodnie do celu już 5 lat!

Dodane:

Informacja prasowa Informacja prasowa

Udostępnij:

iTaxi świętuje piąte urodziny! To właśnie 6.03.2012 w aplikacji iTaxi odbył się pierwszy kurs, a my rozpoczęliśmy zmienianie rynku w całym kraju. To bardzo ważna data nie tylko dla nas, ale i dla całej, polskiej branży taksówkowej.

fot materiały prasowe

– To było pięć lat wzlotów i upadków, ale nie mam wątpliwości, że dopiero się rozpędzamy – przekonuje założyciel iTaxi, Stefan Batory

Piąte urodziny to dla nas powód do wyjątkowej dumy. Z kilku samochodów w Warszawie rozrośliśmy się do największej platformy do zamawiania taksówek w całej Polsce. Zrzeszamy tysiące taksówkarzy, jesteśmy w ponad 150 miastach i możemy obsłużyć ponad 15 milionów Polaków.

Założyciel iTaxi, Stefan Batory, nie jest już co prawda prezesem firmy, ale dalej zasiada w radzie nadzorczej i dba o dobro firmy – Gdy wpadłem na pomysł stworzenia tej aplikacji mogłem tylko marzyć, że uda się dotrzeć do tego miejsca. Dziś, gdy podróżując po Polsce widzę samochody z logo iTaxi odczuwam ogromną dumę, że to wszystko urodziło się w mojej głowie – przekonuje Stefan Batory.

Obecnie prezesem firmy jest Lech Kaniuk, odpowiedzialny m.in. za sukces Pizza Portal – Choć dołączyłem do zespołu niedawno, a branża z której odszedłem była zupełnie inna, to szybko poczułem się tu jak w domu. Mamy fantastyczny zespół w biurze i mnóstwo świetnych kierowców aktywnie biorących udział w życiu firmy. Z takim zapleczem kolejne sukcesy to kwestia czasu i wierzę, kolejne lata będą okazją do świętowania sukcesów nie tylko na rodzimym rynku, ale też w innych krajach – podkreślił Kaniuk.

Nie zamierzamy jednak spoczywać na laurach. Kolejne lata będą dla nas nie mniejszym wyzwaniem, niż tworzenie i popularyzowanie aplikacji zaraz po jej powstaniu. Teraz głównym celem będzie znaczna poprawa jakości obsługi klienta, jakości oraz ilości floty, a także umacnianie naszej pozycji w poszczególnych miastach na terenie całej Polski. Wtedy z pewnością przyjdzie czas na ekspansję zagraniczną.

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem