Jak będą wyglądały sklepy w inteligentnym mieście przyszłości? Rusza druga część akcji #ZmienimyŚwiat

Dodane: 22.02.2017

Mam Startup

Udostępnij:

Razem z Mastercard szukamy odpowiedzi na pytanie dotyczące tego, jak będą wyglądały sklepy w inteligentnym mieście przyszłości. Zaskoczcie nas swoimi pomysłami i przemyśleniami na ten temat, a autora najciekawszej wypowiedzi nagrodzimy.

Zdjęcie główne artykułu by stocksnap.io

Pasjonujemy się innowacjami i technologiami, dlatego też tytuł drugiej części naszej akcji brzmi: Jak będą wyglądały sklepy w inteligentnym mieście przyszłości? Jesteśmy ciekawi, co Wy myślicie na ten temat i jak Wy chcielibyście, aby wyglądały sklepy za kilkanaście, a może i za kilkadziesiąt lat. Autor najciekawszego komentarza zamieszczonego na stronie akcji otrzyma w nagrodę smartfon Huawei P9.

poprzedniej części akcji #ZmienimyŚwiat, którą organizujemy razem z Mastercard, opowiedzieliście nam w przeszło dwustu komentarzach, jak Waszym zdaniem będą wyglądały płatności przyszłości. Pomysły nas zaskoczyły i mamy nadzieję, że nie zawiedziecie nas i w tej części akcji. Dlatego zachęcamy do zostawiania komentarzy, w których opowiecie nam o swojej wizji na sklepy w miastach przyszłości.

Jak wziąć udział w konkursie, w którym do wygrania mamy smartfon Huawei P9? Wystarczy, że zamieścicie ciekawy komentarz na stronie konkursowej, a my spośród zgłoszeń wybierzemy autora najciekawszej wypowiedzi. Na Wasze odpowiedzi czekamy do 6 marca 2017 roku. Po tym terminie wybierzemy najlepszy komentarz.

Zapraszamy do udziału w naszej dyskusji na stronie zmienimyswiat.pl.