Jak będzie wyglądał rynek rekrutacyjny IT? Weź udział w ankiecie

Dodane:

Informacja prasowa Informacja prasowa

Jak będzie wyglądał rynek rekrutacyjny IT? Weź udział w ankiecie

Udostępnij:

Jak będzie wyglądał rynek rekrutacyjny IT? Teraz to może zależeć także od Ciebie. Serwis Bulldogjob.pl realizuje po raz drugi badanie Społeczności IT.

Branża IT jest pionierem, jeśli chodzi o wyznaczanie nowych trendów i standardów na rynku rekrutacyjnym (oferty pracy z widełkami, techniczne opisy na ofertach pracy, podejście do benefitów). Teraz możesz być częścią tych zmian.

Badanie skierowane jest do szerokiego grona specjalistów IT, tj. programistów, testerów, QA, adminów, DevOpsów, analityków, architektów, UX/UI designerów, project managerów, product ownerów, konsultantów i intergratorów.

Jak podkreślają sami autorzy badania, jest ono wyjątkowe pod wieloma względami. Do każdej grupy specjalistów podchodzą bardzo indywidualnie, aby jak najlepiej poznać potrzeby, motywacje, sposób pracy, a także specyfikę wybranych zawodów. Celem badania jest odpowiedź na wiele nowych pytań pojawiających się w branży.

  • Jakie korzyści płyną dla specjalistów IT?
  • Dowiesz się, ile faktycznie na rękę zarabiają specjaliści IT w Polsce.
  • Zobaczysz, jak pracują inni na podobnym stanowisku.
  • Porównasz swoje doświadczenie z innymi z branży.
  • Na podstawie wyników badania określisz ścieżki rozwoju.
  • Osoby biorące udział w badaniu dostaną raport wcześniej niż inni.

Brzmi super?

Link do badania znajdziecie tutaj.

Po przeanalizowaniu ankiet i opracowaniu danych, redakcja bulldogjob.pl opublikuje pełny raport z badania i każdy chętny będzie miał możliwość zapoznania się z jego wynikami.

Najciekawsze smaczki z badania znajdziesz też u nas.

Udział w ankiecie jest anonimowy, a osoby, które zdecydują się zostawić adres email, dostaną raport z badania jako pierwsi.