Jak chce pracować pokolenie Z? Zaproszenie na webinar

Dodane:

Informacja prasowa Informacja prasowa

Jak chce pracować pokolenie Z? Zaproszenie na webinar

Udostępnij:

Pokolenie Z, czyli osoby urodzone pomiędzy 1995 a 2005 rokiem, będące przedstawicielami niżu demograficznego, już teraz stanowi blisko 20% pracowników zatrudnionych w sektorze usług dla biznesu (dane ABSL). Co wyróżnia „Zetki” na rynku i czym jest dla nich idealne miejsce pracy?
Jak przygotować firmę na zatrudnienie przedstawicieli najmłodszego pokolenia? Odpowiedzi na te, i wiele innych pytań udzielą eksperci Cushman & Wakefield oraz przedstawiciele Antal podczas nadchodzącego webinaru pt. „Jak chce pracować pokolenie Z”. Webinar odbędzie się 16 grudnia 2020 o godzinie 11:30.

Pokolenie Z bez tajemnic

Jan Szulborski, Senior Consultant z działu Badań i Doradztwa z Cushman & Wakefield, autor raportu „Generacja Z. Miejsce pracy liderów jutra” oraz Aleksander Szybilski, szef działu Workplace Strategy w Cushman & Wakefield pochylą się nad wynikami badań przeprowadzonych na grupie ponad 1000 młodych osób i opowiedzą o wymarzonym środowisku pracy przedstawicieli pokolenia Z. Eksperci omówią wpływ przestrzeni na wybór miejsca pracy, przedstawią preferowane przez „Zetki” lokalizacje, przybliżą, czym dla przedstawicieli tej grupy jest idealna przestrzeń do pracy oraz wskażą w jaki sposób przygotować swoje biuro, by odpowiadało na potrzeby pracowników.

W rozmowie weźmie udział również Sebastian Sala, Business Unit Director, Antal SSC/BPO, który skupi się na oczekiwaniach i potrzebach najmłodszego pokolenia na rynku pracy.

Uwzględnienie potrzeb najmłodszego pokolenia w projektowaniu przestrzeni biurowej stanowi wyzwanie dla wielu organizacji. Przygotowany przez nas raport „Generacja Z: Miejsce pracy liderów jutra” stanowi zbiór cennych wskazówek, zarówno dla tych firm, które już zatrudniają pracowników najmłodszej generacji, jak i dla tych, którzy przygotowują do tego swoją organizację – mówi Jan Szulborski, Senior Consultant, Consulting & Research, Cushman & Wakefield.

Gdzie i kiedy?

  • Słuchacze będą mieli możliwość zadawania pytań ekspertom.
  • Webinar odbędzie się w środę, 16 grudnia 2020 o godzinie 11:30.
  • Zapisy tutaj.

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem