Jak przygotować dobre zgłoszenie do akceleratora KTP ScaleUp? 

Dodane: 16.10.2019

Mam Startup

Udostępnij:

Trwa nabór do kolejnej edycji akceleratora KPT scaleUp. Twój startup może otrzymać do 200 000 złotych wsparcia, doradztwo o wartości 50 000 złotych, a także bezcenną możliwość wdrożenia swojego rozwiązania u renomowanego partnera przemysłowego.
Jak to zrobić?

Zadecyduj z zespołem 

Zwołaj szybkie zebranie, na którym z gronem najbliższych współpracowników podejmiecie decyzję: „Wchodzimy w to, czy nie?” Omówcie wszystkie „za” i „przeciw”. Im więcej różnych punktów widzenia, tym lepszy wniosek możecie przygotować. 

Zapoznaj się z formularzem zgłoszeniowym 

Regulamin już znasz. Czas teraz poznać formularz aplikacji. To przede wszystkim na jego podstawie ocenimy to, czy i jak bardzo Twój startup nadaje się do wsparcia w ramach akceleratora KPT ScaleUP. Proponujemy, by przed rozpoczęciem prac nad formularzem, zebrać wszystkie dane, które będą potrzebne Ci do jego wypełnienia. 

Zaprzyjaźnij się z regulaminem 

Na czas rekrutacji to on będzie najważniejszym punktem odniesienia dla Ciebie. Znajdziesz w nim odpowiedzi na 95% swoich pytań oraz wątpliwości. Z jego pomocą uda Ci się szybko i wygodnie rozwiązać każdą problematyczną sytuację, która może pojawić się przy wypełnianiu formularza. Dzięki uważnej lekturze regulaminu unikniesz błędów we wniosku i zaoszczędzisz sobie sporo cennego czasu, który trzeba by poświęcić na poprawki.

Znasz już partnerów przemysłowych? 

Jeśli nie, to zdecydowanie warto nadrobić zaległości, poznając szczegółowo ich profile, oczekiwania czy najpilniejsze potrzeby. Jeśli Twój produkt lub usługa są w stanie je spełnić – tym lepiej dla Ciebie i Twojej firmy. 

Pamiętaj o konkretach 

Im precyzyjniej będziesz się wyrażać, im konkretniejszych danych użyjesz, im bardziej szczegółowo opiszesz swój startup i jego ofertę, tym większe Twoje szanse na sukces w rekrutacji. Bądź jak najbardziej wiarygodny w udowadnianiu, że reprezentowany przez Ciebie startup nie ma sobie równych. 

Pilnuj deadline’u! 

Nie ma nic gorszego niż wypełnianie zgłoszenia na ostatnią chwilę. Pośpiech jest zawsze złym doradcą, a jak się człowiek spieszy, to się diabeł cieszy. Dlatego tak zaplanuj proces wypełniania wniosku, aby mieć odpowiednią rezerwę czasu. To naprawdę pomaga. 

Śledź Facebooka KTP ScaleUp 

To pierwsze źródło informacji. Tu czekać będą na Ciebie najświeższe materiały, podpowiedzi oraz wyjaśnienia. Korzystając z nich, masz gwarancję przygotowania naprawdę dobrego zgłoszenia. 

Nie wahaj się pytać 

Jeśli podczas wypełniania formularza ogarną Cię jakiekolwiek wątpliwości – nie trać czasu. Kontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo lub przez Facebooka. Na każde pytanie odpowiemy szybko i rzeczowo.

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem