Jak rozwija się obszar mHealth w Polsce? Ruszyły zapisy do MEDmeetsTECH#12!

Dodane:

Informacja prasowa Informacja prasowa

Jak rozwija się obszar mHealth w Polsce? Ruszyły zapisy do MEDmeetsTECH#12!

Udostępnij:

9 grudnia br. w Warszawie już po raz dwunasty odbędzie się konferencja MEDmeetsTECH. Uczestnicy jesiennej odsłony wydarzenia będą dyskutować m.in. o kierunkach rozwoju obszaru mHealth, nowych technologiach w telepsychiatrii czy budowaniu nowoczesnych strategii komunikacji w branży farmaceutycznej. Na ten dzień zaplanowano również debatę nt. zasad finansowania medycznych startupów oraz budowania zespołu w branży MEDTECH.

MEDmeetsTECH to wydarzenie łączące świat medycyny, startupów i biznesu. Tym razem odbędzie się ono w formule hybrydowej – zarówno stacjonarnie jak i online. Hasłem przewodnim spotkania będzie obszar #mHealth.

Zgodnie z założeniami przyjętymi przez organizatorów, konferencja zostanie podzielona na cztery sesje tematyczne. Spotkanie rozpocznie sesja dotycząca trendów, w trakcie której prelegenci omówią zagadnienia związane z przyszłością branży MEDTECH, mocno akcentując przy tym obszar mHealth.

– Dużo uwagi poświęcimy rozwiązaniom i nowym technologiom w obszarze psychiatrii. We wszystkich prezentacjach nie zabraknie licznych przykładów dobrych praktyk rynkowych – podkreśla Janusz Kowalski, organizator wydarzenia.

Ważnym punktem konferencji będzie sesja, do której zaproszeni zostali przedstawiciele branży farmaceutycznej.

– Zaprosiliśmy osoby odpowiedzialne za opracowanie i wdrożenie innowacji w przedsiębiorstwach. Nasi eksperci przedstawią szereg rozwiązań podnoszących komfort zdrowotny wielu pacjentów – dodaje Janusz Kowalski.

Na ten dzień zaplanowano również debatę poświęconą trendom i finansowaniu startupów, jak również budowaniu zespołu w branży MEDTECH. Konferencję zakończą prezentacje najciekawszych startupów.

Jesienna odsłona konferencji MEDmeetsTECH będzie doskonałą okazją – dla startupów z obszaru medtech, wynalazców, przedstawicieli świata medycznego, inwestorów, liderów biznesu, reprezentantów instytucji publicznych i prywatnych oraz studentów – aby uczyć się od siebie nawzajem inteligentnego podejścia do technologii w opiece zdrowotnej.

 

MamStartup jest patronem medialnym MEDmeetsTECH