Jak się buduje lidera rynku?

jak sie buduje lidera rynku
Udostępnij:
Starter zaprasza na ostatnie w tym roku spotkanie networkingowe. Prelegentem będzie Yuri Drabent - wulkan energii, pasjonat mediów społecznościowych i nowoczesnej komunikacji. 

Starter zaprasza na ostatnie w tym roku spotkanie networkingowe. Prelegentem będzie Yuri Drabent - wulkan energii, pasjonat mediów społecznościowych i nowoczesnej komunikacji.

Creative Morning w Starterze jak zawsze rozpocznie się od krótkiej sesji networkingowej, podczas której uczestnicy w luźnej atmosferze przy kawie, będą będą mogli się poznać, porozmawiać i nawiązać nowe kontakty biznesowe. Następnie Yuri Drabent, współzałożyciel i zarazem dyrektor kreatywny jednej z największych agencji social mediowej w Polsce - "Lubię to", zainspiruje do tego, by wykorzystywać swoje pasje w biznesie i opowie jak to robić: "Temat przydługi, ale historia fajna. Chętnym do posłuchania z przyjemnością opowiem, jak od kuchni wyglądała droga, którą przebyły spółki z grupy Socializer, skąd i dlaczego ruszaliśmy, jak to było na początku, jakie popełniliśmy błędy i czego się z nich nauczyliśmy. Będzie fajnie, szybko i ciekawie - a przynajmniej taki mam plan. Do zobaczenia!"

Po sporej dawce wiedzy i energii networking będzie kontynuowany podczas nieformalnych rozmów, więc pamiętajcie o tym, żeby zabrać ze sobą wizytówki!  Oprócz wizytówek, warto zabrać ze sobą znajomych!

Plan spotkania networkingowego:

  • 9.00 - 9.15 - Rejestracja uczestników i sesja networkingowa
  • 9.15 - 10.30 - Yuri Drabent, "W paru słowach o tym, jak w 3 lata udało nam się zbudować lidera rynku, czyli krótko o historii Lubię to i Socializera oraz co z tego wynika"
  • 10.30 - ……. - Networking i nieformalne rozmowy kuluarowe

Spotkanie jest bezpłatne. Liczba miejsc jest ograniczona, więc organizatorzy zachęcają do szybkich zapisów!

MamStartup jest patronem medialnym wydarzenia

źródło: informacja prasowa