Jak się mają polskie startupy OZE? Rozmowy przy okrągłym stole z Fundacją Startup Poland, PGNiG Ventures i Microsoftem

Dodane:

Informacja prasowa Informacja prasowa

Jak się mają polskie startupy OZE? Rozmowy przy okrągłym stole z Fundacją Startup Poland, PGNiG Ventures i Microsoftem

Udostępnij:

W związku z pracami nad raportem poświęconym technologiom, które mają pomóc w osiągnięciu neutralności klimatycznej, Fundacja Startup Poland zaprasza startupy działające w obszarze odnawialnych źródeł energii (OZE) do dyskusji w formie okrągłego stołu. Spotkanie odbędzie się 5 maja online w godz. 17:00-19:00.

Fundacja Startup Poland pracuje nad raportem razem z PGNiG Ventures i Microsoftem. Podczas dyskusji uczestnicy będą mieli okazję poznać możliwości współpracy z tymi firmami i podzielić się swoimi doświadczeniami dotyczącymi prowadzenia biznesu w branży OZE. W raporcie przygotowywanym przez Startup Poland, PGNiG Ventures i Microsoft eksperci skupią się właśnie na kwestii OZE i magazynowania wytworzonej z nich energii.

– Podczas dyskusji chcielibyśmy porozmawiać między innymi o świadomości (lub jej braku) startupów w kontekście korzystania z innowacyjnych rozwiązań OZE, a także o barierach regulacyjnych, jakie w tej branży najczęściej występują – mówi Tomasz Snażyk, prezes Startup Poland, który poprowadzi dyskusję 5 maja.

Liczba miejsc jest ograniczona, ale żeby wziąć udział w spotkaniu wystarczy wypełnić krótki formularz dostępny tutaj.