Jak ugryźć przyszłość?

Dodane:

MamStartup logo Mam Startup

Jak ugryźć przyszłość?

Udostępnij:

Huge Thing we współpracy z Mam Startup i przy wsparciu Google For Startups, zapraszają na ostatni odcinek drugiej serii podcastów zgłębiających świat innowacji.

Po co wybiegać w przyszłość, skoro teraźniejszość jest już wystarczająco skomplikowana? 

Niby proste pytanie, lecz po dłuższej refleksji zabrało nas w niesamowitą podróż po świecie innowacji i zmian jakie wprowadzają w naszym życiu. Wynikiem tej podróży jest kolejny odcinek podcastu, a naszymi towarzyszkami były Aleksandra Kulińska, Future Change Analyst, i Karolina Michałkowska, Service & Innovation Designer, z Infuture Institute

W ramach rozmowy Karolina i Ola przybliżyły nam kluczowe kwestie w pracy z przyszłością i odpowiedziały na najbardziej nurtujące nas pytania. Dlaczego w codziennej pracy warto zacząć myśleć o przyszłości? Jaki może mieć to wpływ na tworzenie strategii rozwoju organizacji oraz jakie korzyści może przynieść? 

W trakcie dyskusji,  dziewczyny opowiedziały nam również o Mapie Trendów stworzonej przez Infuture Institute, dedykowanej pracy z przyszłością.  Słuchaczy zainteresowanych obszarem pracy z przyszłością ucieszą zapewne wspomniane przez Olę i Karolinę także inne narzędzia, techniki, a także źródła do których warto sięgnąć szukając inspiracji.

Posłuchajcie naszej najnowszej rozmowy!