Startupy vs COVID-19. Weź udział w ankiecie!

Dodane:

MamStartup logo Mam Startup

Startupy vs COVID-19. Weź udział w ankiecie!

Udostępnij:

Jaki wpływ na Twój biznes ma sytuacja związana z COVID-19? Czy Twoja firma przeszła na model pracy zdalnej? I jakie problemy dotknęły ją w tym czasie? Między innymi o to pytamy właścicieli startupów 6 miesięcy po wybuchu pandemii koronawirusa.

Kiedy w maju tego roku zapytaliśmy 100 founderów polskich startupów, czy kryzys związany z pandemią COVID-19 może wpłynąć, albo już wpływa, na utrudniony dostęp do nowego kapitału, aż 80% z nich twierdząco odpowiedziało na to pytanie. Do tego aż 38,8% ankietowanych nie odczuwało wsparcia ze strony funduszy, które zaangażowały się w ich rozwój.

Co pozytywne, mimo trudnej sytuacji na rynku ponad połowa przepytanych właścicieli firm nie planowała redukcji etatów.

Teraz od pojawienia się koronawirusa w Polsce mija ponad 6 miesięcy. W związku z tym ponownie postanowiliśmy przeprowadzić ankietę i zbadać nastroje w polskim środowisku startupowym.

Pytamy founderów między innymi:

  • Jaki wpływ na ich biznes ma sytuacja związana z pandemią COVID-19?
  • Czy ich firma przeszła na model pracy zdalnej?
  • Jakie konkretnie problemy/wyzwania dotknęły ich biznesy w związku z pandemią?

Ankieta jest anonimowa, a jej wynikami podzielimy się z Czytelnikami na łamach MamStartup. Pomoże ona również w przygotowaniu treści, w których wspólnie z Incredible Academy będziemy próbowali znaleźć odpowiedzi na Wasze najpilniejsze potrzeby.

Weź udział w badaniu i odpowiedz na pytania poniżej (ankieta dostępna jest również tutaj).