Jak wygląda współpraca startupów z korporacjami? Weź udział w webinarze

Dodane:

MamStartup logo Mam Startup

Jak wygląda współpraca startupów z korporacjami? Weź udział w webinarze

Udostępnij:

Już jutro o godz. 17:00 odbędzie się inicjowany przez TeenCrunch webinar pt. „Jak startupy dogadują się z dinozaurami?”. To okazja, aby dowiedzieć się, jak wygląda współpraca korporacji ze startupami.

Podczas zbliżające się webinaru uczestnicy:

  • dowiedzą się, czym jest startup i „jednorożec”,
  • określą, od czego nie powinno zaczynać się pracy nad startupem,
  • poznają różnice między startupem a korporacją
  • oraz zastanowią się, dlaczego startupy współpracują z korporacjami.

W znalezieniu odpowiedzi na powyższe pytania uczestnikom webinaru pomoże Agnieszka Kranz, która w Grupie Cyfrowego Polsatu odpowiada za innowacje, współpracując w tym zakresie z zarządami i pracownikami spółek z grupy. Obok tego Agnieszka Kranz tworzy program partnerski pre-akceleracji, prowadzi programy akceleracyjne, a w wolnym czasie angażuje się w różne akcje pro-bono, między innymi zainicjowała i prowadziła program mentorski dla nastolatków Mentors4Teens pod fundacją Mentors4Starters. Obecnie współtworzy i mentoruje TeenCrunch.

Jeśli w ten czwartek (16.04) o godz. 17.00 chcesz spotkać się z Agnieszką Kranz i uczestnikami webinaru, koniecznie zapisz się korzystając z tego formularza. Webinar będzie dostępny na stronie TeenCrunch na Facebooku.

TeenCrunch to projekt skierowany do polskiej młodzieży, która chce rozwijać biznes. W ramach inicjatywy jej twórcy organizują cykl nieodpłatnych warsztatów edukacyjnych ze specjalistami w poszczególnych dziedzinach oraz sesje mentoringowe. Jednym z wydarzeń organizowanych przez TeenCrunch jest webinar pt. „Jak startupy dogadują się z dinozaurami?”.

Pssyt! Zachęcamy Was również do przeczytania wywiadu z założycielami TeenCrunch.