Jak zarobić na e-biznesie?

jak zarobic na e biznesie
Udostępnij:
Handel w Internecie to jedna z najszybciej rozwijających się gałęzi polskiej gospodarki. Właściciele e-sklepów, którzy chcą zwiększyć swoje zyski, wdrażają kolejne systemy usprawniające proces zakupowy. Najnowszym rozwiązaniem jest udostępnienie kupującym konta do robienia zakupów...

Handel w Internecie to jedna z najszybciej rozwijających się gałęzi polskiej gospodarki. Właściciele e-sklepów, którzy chcą zwiększyć swoje zyski, wdrażają kolejne systemy usprawniające proces zakupowy. Najnowszym rozwiązaniem jest udostępnienie kupującym konta do robienia zakupów w wielu miejscach w Internecie za pomocą tylko jednego hasła i loginu. Takie rozwiązanie wprowadziła na rynek firma PayU, która zaprasza osoby zainteresowane nowym wdrożeniem na bezpłatne szkolenia pod hasłem PayU Developers’ Day.


Projekt szkoleniowy PayU Developers’ Day skierowany jest do integratorów e-biznesu z płatnościami, webdeveloperów, programistów oraz pasjonatów technologii internetowych. Dzięki temu będą oni mieli okazję zapoznać się z najnowocześniejszymi rozwiązaniami dostępnymi na rynku płatności internetowych w Polsce.

Warsztaty odbędą się w lutym i marcu w Poznaniu, Wrocławiu oraz Warszawie. Celem bezpłatnych szkoleń jest ułatwienie integracji e-biznesu z płatnościami oraz pokazanie możliwości udoskonalenia działania sklepów internetowych, m.in. poprzez zastosowanie nowego systemu płatności.

– Jako lider płatności internetowych chcemy mieć wkład w rozwój  branży e-commerce i edukować wszystkich, którym zależy na sukcesie w prowadzeniu własnego e-biznesu – mówi Joanna Kuzdak, Dyrektor Zarządzająca PayU S.A.. – Po pierwszej edycji PayU Developers’ Day mogę śmiało powiedzieć, że warsztaty cieszyły się dużym zainteresowaniem, a liczne zapytania o kolejne terminy w różnych miastach skłoniły nas do kontynuacji projektu m.in. we Wrocławiu – dodaje.

Zajęcia podczas PayU Developers’ Day prowadzą eksperci e-biznesu, praktycy wdrażający systemy PayU w największych polskich e-sklepach. Każdy uczestnik otrzymuje dyplom potwierdzający zdobyte umiejętności. Terminy najbliższych szkoleń:

  • Poznań: 23 lutego oraz 23 i 27 marca
  • Wrocław: 29 lutego i 20 marca
  • Warszawa: 8 i 9 marca

Podczas warsztatów przedstawiony zostanie proces integracji e-biznesu z systemem płatności dostarczanym przez PayU. To rozwiązanie gwarantuje wygodne i szybkie zakupy, co oznacza więcej zadowolonych, a tym samym powracających kupujących.

Szczegóły dotyczące wszystkich terminów szkoleń i zgłoszeń dostępne są na stronie:

www.payu.pl/developersday oraz na FanPage’u PayU: https://www.facebook.com/events/214353755322980/ w serwisie Facebook.

źródło: informacja prasowa