Jak zmieścić więcej informacji w urządzeniu mobilnym?

Dodane:

MamStartup logo Mam Startup

Udostępnij:

Dynamiczny rozwój technologii mobilnych spowodował, że smartfony i decydujące o ich funkcjonalności aplikacje, nie służą już tylko komunikacji czy rozrywce. Dziś stanowią one istotne narzędzie ułatwiające kontrolę oraz zarządzanie poziomem wiedzy pracowników.

Dynamiczny rozwój technologii mobilnych spowodował, że smartfony i decydujące o ich funkcjonalności aplikacje, nie służą już tylko komunikacji czy rozrywce. Dziś stanowią one istotne narzędzie ułatwiające kontrolę oraz zarządzanie poziomem wiedzy pracowników.

Aplikacją, która umożliwia podnoszenie kwalifikacji osób zatrudnionych jest Meminder. To rozwiązanie dla tych przedsiębiorców, którzy wiedzą, że kluczem do sukcesu firmy są pracownicy.

W dzisiejszych czasach aplikacje, dostępne na urządzenia mobilne takie jak smartfon czy tablet, stanowią kluczowe źródło informacji. Wystarczy jedno kliknięcie na ekranie wyświetlacza 
a otrzymujemy dane na temat trasy dojazdu, sposobie szybkiego zamówienia taksówki czy rezerwacji wizyty u lekarza. Dlaczego nie pójść więc o krok dalej?

Potencjał, jaki kryją w sobie technologie mobilne docenili przedsiębiorcy. Aplikacją, którą pozwala zarządzać efektywnością pracy jest Meminder Worktrust. Za jej pomocą pracownicy mogą wzbogacać i systematyzować swoja wiedzę, która z kolei ma wpływ na wyniki firmy. Meminder to nowoczesna platforma e-learningowa dla firm i skuteczne narzędzie szkoleniowe. Została zaprojektowana z myślą o mobilnych urządzeniach i dostępie “w drodze”. Dzięki temu, przed spotkaniem biznesowym każdy pracownik będzie mógł szybko przejrzeć niezbędne informacje, 
a także uzyskać odpowiedzi na nurtujące pytania.

Istotą aplikacji jest również możliwość samodoskonalenia swoich umiejętności przez pracowników. Szkolenia odbywają się metodą SuperMemo, opartą na krzywej zapominania. Kiedy na ekranie pojawi się pytanie, użytkownik odpowiada na nie „w głowie”, a następnie naciska przycisk“ pokaż odpowiedź”. Na koniec system ocenia w czterostopniowej skali, na podstawie której dobierane są kolejne pytania.

To doskonałe rozwiązanie dla tych przedsiębiorców, którym zależy na ciągłym doskonaleniu zawodowym kadr. Decydując się na wprowadzenie aplikacji firma wykupuje abonament, w ramach którego dostaje konto administratora, pozwalające na tworzenie i dobieranie pytań w zależności od dowolnie wybranych kryteriów. Na podstawie dodanej w ten sposób wiedzy można tworzyć szkolenia z wybranych kategorii i przypisać je danej grupie użytkowników. Taki mechanizm sprawia, że system jest prosty i transparenty. Co więcej, zarówno użytkownik, jak i administrator mają do dyspozycji archiwum, gdzie mogą sprawdzić wyniki prowadzonych testów. Pracodawca może również dodatkowo śledzić aktywność i zaangażowanie pracowników.

Aplikacja pozwala skrócić czas pracy nawet o 60%, a także zaoszczędzić na szkoleniach dla pracowników. Zindywidualizowane kursy dostępne na urządzenia mobilne pozwalają dopasować kurs do potrzeb i możliwości każdego pracownika. Stanowi ona odpowiedź na zapotrzebowanie rynku na specjalistów, którzy systematycznie aktualizują swoją wiedzę, w oparciu o nowe rozwiązania technologiczne.

Meminder umożliwia stworzenie partycypacyjnej bazy wiedzy, współtworzonej przez jej użytkowników. To rewolucyjne i przyszłościowe rozwiązanie, które ułatwia systematyzowanie informacji. Intuicyjny interfejs, kolorowa grafika oraz przejrzysty sposób działania czynią aplikację funkcjonalną i przyjazną użytkownikowi. Aplikację można już dziś ściągnąć i wypróbować za darmo przez 30 dni. Wystarczy wejść na stronę www.meminder.pl.

źródło: informacja prasowa