Jaki internet powinna mieć każda firma? Dostosowany do własnych potrzeb! Zobacz, jakie pakiety oferuje Plus

Dodane:

MamStartup logo Mam Startup

Jaki internet powinna mieć każda firma? Dostosowany do własnych potrzeb! Zobacz, jakie pakiety oferuje Plus

Udostępnij:

W dzisiejszych czasach internet odgrywa kluczową rolę w funkcjonowaniu mniejszych i większych firm. Dlatego ważne jest wybranie odpowiedniego pakietu, który będzie zapewniał stabilne połączenie oraz wystarczającą przepustowość danych. W tym artykule przyjrzymy się zużyciu transferu danych w firmach i przedstawimy przykładowe pakiety oferowane w Plusie, dopasowane do różnych potrzeb przedsiębiorców.

Dobry internet to taki, który pozwala na korzystanie z niego bez ograniczeń, jeśli chodzi o czas i miejsce. Niektórym wystarczy stałe łącze, inni stawiają na mobilność i wówczas najczęstszym wyborem jest dla nich sieć 5G. Jednak na koniec nasze potrzeby są podobne – chcemy mieć możliwość bezproblemowego przeglądania stron internetowych, odbierania poczty elektronicznej, korzystania z portali, serwisów i aplikacji społecznościowych lub informacyjnych oraz z komunikatorów i szeroko rozumianej rozrywki na telefonie.

Plus oferuje stabilne połączenie oraz wystarczającą przepustowość danych, a przy tym oferuje różne pakiety dopasowane do odmiennych wymagań firm. W ten sposób operator przygotował oferty dla freelancerów i małych firm ceniących sobie mobilność.

Która z tych opcji jest dla Ciebie?

Internet dla influencera i specjalisty od social mediów

Jeśli często zmieniasz miejsce pracy i czasem zdarza się Ci się pracować z domku na Mazurach to potrzebujesz szybkiego internetu 5G. Taki internet przyda się szczególnie osobom pracującym social mediach – specjaliści z branży potrafią wyszukiwać nowe pomysły do nagrań na TikToka i nagrywać je przez wiele godzin. Spędzają wówczas np. po 7 godzin dziennie w Internecie, a to łącznie zużywa około 2 GB danych miesięcznie, 30 minutowych filmików w jakości HD – 24,44 GB miesięcznie). Wówczas idealnym rozwiązaniem okaże się pakiet XS za 49 zł + VAT w Plusie.

Jednak są dwie ważna kwestie, jeśli chcesz korzystać z 5G od Plusa: bycie w zasięgu 5G i odpowiednie urządzenie. Jeśli planujesz swoją pracę np. w górach, warto sprawdzić, czy Twoje miejsce wypoczynku znajduje się w zasięgu 5G, a to bardzo proste! Wystarczy skorzystać z mapy zasięgu operatora i sprawdzić dostępność w konkretnym miejscu. Kolejną kwestią jest urządzenie obsługujące sieć 5G. Twój telefon dostarcza internet do wszystkich urządzeń na których pracujesz? Wybierz go spośród bogatej oferty Plusa.

Może coś większego? W ramach zestawu firmowego dla biznesu podpisując umowę na 12 lub 24 miesiące wraz z abonamentem głosowym L za 79zł + VAT ze 150 GB/mies. można otrzymać dodatkową kartę do internetu 5G/LTE z kolejnymi 150 GB bez żadnych dodatkowych opłat.

Internet dla freelancera / 2-osobowej firmy

Jeśli pracujesz sam na home office albo Twoja firma składa się z dwóch osób to z pewnością potrzebujesz internetu, dzięki któremu będziesz mógł pozwolić sobie na wysyłanie wielu wiadomości, maili (nierzadko z “ciężkimi” załącznikami) i łączenie się na callach z klientami. Wówczas idealnym pomysłem będzie zestaw firmowy od Plusa z dwiema kartami po 300 GB za 99 zł/mies. + VAT. Nawet jeśli jesteś jednoosobową działalnością, druga karta przyda Ci się do stworzenia numeru służbowego i zachowania work-life balance.

fot. Freepik

Internet dla kwartetu

Pracujesz w firmie zajmującej się obróbką zdjęć lub montażem filmów, a na waszym pokładzie jest 4 pracowników? Jeśli tak, to na pewno codziennie rozmawiacie klientami (z każdym godzinę przynajmniej 2 razy w tygodniu) poprzez aplikację Teams (86,4 GB miesięcznie). Później odsyłacie im przykładowo 210 zdjęć dziennie (48 GB miesięcznie) – w takiej sytuacji zużycie danych może wynosić nawet 135 GB miesięcznie. Dla Was została stworzona oferta na internet Plusa z 200 GB/mies. za 49 zł/mies. + VAT.

Kilkuosobowa firma = wygodne urządzenie do udostępniania internetu. Najlepiej wybrać router obsługujący sieć 5. generacji.

Internet dla małego startupu

A jeśli jesteście już na takim etapie, że Wasza firma liczy 7 osób na pokładzie i przez to zużywacie jeszcze więcej danych  (m.in. rozmowy z klientami po godzinie dziennie, wysyłanie po około 100 wiadomości e-maili ze standardowymi załącznikami) to wówczas idealnym wyborem będzie zestaw za 99 zł/mies. + VAT z 900 GB internetu do wykorzystania. Dzięki temu będziecie mogli cały czas prężnie się rozwijać, a szybki internet i router obsługujący sieć 5G będzie tylko wspomagać Waszą działalność.

Uwaga, kwartety i 7-osobowe startupy będą mogły skorzystać z opcji 1 miesiąc za 0 złotych!

Więcej ofert dla firma znajdziecie na stronie www.plus.pl.

 

Materiał powstał we współpracy z Plus.