Jakie zagrożenia czekają na Ciebie w biurze?

Dodane:

Agata Ruszkowska Agata Ruszkowska

Jakie zagrożenia czekają na Ciebie w biurze?

Udostępnij:

Docierasz do pracy, uruchamiasz komputer i robisz to co zwykle. Raczej nie zastanawiasz się na tym, jak wiele niebezpieczeństw czyha na Ciebie i firmę, w której pracujesz, ale jeśli nie używasz odpowiednich narzędzi, może być naprawdę niebezpiecznie. Odłóż wszelkie rodzaje broni i sprawdź skuteczne rozwiązanie, jakim jest laptop HP EliteBook.

Bezpieczeństwo to ważny element pracy — szczególnie nie powinniśmy o tym zapominać, gdy pracujemy na komputerze. Nawet jeśli ufasz swoim współpracownikom zawsze możesz spotkać na swojej drodze kogoś, kto bez Twojej zgody będzie chciał zalogować się na Twoim sprzęcie. Przed osobami niepowołanymi chronią dziś takie zabezpieczenia jak czytniki linii papilarnych lub kamery z czujnikami podczerwieni, które są pierwszą linią obrony w nowoczesnych laptopach.

A jeśli zagrożenie nadchodzi z zupełnie innej strony? Może na Twój komputer czają się inteligentne wirusy? Spokojnie — laptopy HP EliteBook uchronią Cię również przed tym. Bezpieczny sprzęt do pracy utrzyma kluczowe zabezpieczenia zawsze w gotowości i zapobiegnie ich zamknięciu przez wirusy, malware i inne szkodniki.

Jakie jeszcze funkcje związane z bezpieczeństwiem możemy znaleźć w modelu HP EliteBook? Tego dowiecie się z naszego materiału wideo, w którym przedstawiamy najistotniejsze cechy tego sprzętu stworzonego do pracy biurowej.

Materiał powstał we współpracy z HP