Jerzy Dudek partnerem biznesowym startupu NRGBOX

Dodane: 21.09.2018

Informacja prasowa

Udostępnij:

Twórcy NRGBOX, przydomowej siłowni klasy premium, nawiązali partnerstwo z jednym z najbardziej znanych polskich sportowców ostatnich lat. Nowy partner biznesowy, a jednocześnie ambasador marki, zostanie zaprezentowany podczas targów FIWE Fitness Trade Show w najbliższy weekend w Warszawie.

Gość specjalny NRGBOX będzie obecny podczas największych targów branży fitness w Europie Środkowo-Wschodniej, które odbędą się w nadchodzący weekend w hali targowej EXPO XXI przy ul. Prądzyńskiego 12/14 w Warszawie. Sportowiec odwiedzi je w sobotę, 22 września o g. 16.30, dokona prezentacji mobilnej siłowni i odpowie na pytania dziennikarzy oraz gości targów.

– Partnerstwo z ikoną polskiego sportu oznacza wejście na jeszcze wyższe obroty. Co dla nas szczególnie istotne, zyskujemy nie tylko partnera biznesowego, ale i ambasadora marki, dzięki któremu o NRGBOX będzie głośno nie tylko w Polsce – podkreśla Leszek Filipiak, Prezes Zarządu firmy NRG Solutions Sp. z o.o., która wprowadza na rynek NRGBOX.

Koncepcja przydomowej siłowni klasy premium, którą można postawić np. w ogrodzie, przy hotelu czy firmie, została zaprezentowana przez poznański startup w 2017 roku. Od tego czasu NRGBOX zebrał wiele wyróżnień i nagród, w tym m.in. złoty medal podczas FIT Expo fitness & sport park w Poznaniu, drugie miejsce w konkursie Sport-up na sportowy startup roku czy Honorowe Wyróżnienie w konkursie StandOUT FIBO 2018, oceniającym jakość stoisk podczas największych targów branży fitness na świecie.

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem