„Jestem Smart” – pierwsza kampania Danfoss Link w Polsce

Dodane: 02.01.2017

Informacja prasowa

Udostępnij:

Danfoss Poland wystartował z największą od lat kampanią telewizyjną. „Jestem smart” to zintegrowana, wielokanałowa kampania promująca nie tylko system Danfoss Link™, ale budująca również świadomość pojęcia „inteligentny dom”.

fot. materiały prasowe 

Kampania systemu Danfoss Link™ będzie obecna przez sześć tygodni w największych stacjach TV (TVP, TVN) oraz kanałach tematycznych. Działania prowadzone będą również w Internecie, prasie specjalistycznej oraz w punktach dystrybucji (hurtownie, sklepy typu Do It Yourself).

Kampania „Jestem smart” składa się z działań B2C i B2B. Działania B2C obejmują kampanię w TV, Internecie i prasie, działania PR, kampanię Social Media oraz specjalną infolinię dla konsumentów. Obszary aktywności B2B to szkolenia i webinaria dla instalatorów w całym kraju, produkcja materiałów edukacyjnych i wspierających sprzedaż (w tym m.in. tutoriale video i e-learning) oraz materiały POS dla kanału sprzedaży hurtowej. Polska jest drugim krajem, gdzie na tak dużą skalę promowany jest system Danfoss Link™. Wcześniej, kampania prowadzona była w Niemczech. To właśnie tam powstał spot reklamowy, którego reżyserem jest Duńczyk Christoffer Boe, który wyreżyserował również film Danfoss „Engineering Tomorrow”.

Danfoss Link to system inteligentnego sterowania ogrzewaniem, który można kontrolować z dowolnego miejsca na świecie poprzez aplikację mobilną Danfoss Link App.

Za strategię i realizację kampanii odpowiada agencja NuOrder, która w listopadzie 2016 wygrała przetarg na launch systemu inteligentnego ogrzewania Danfoss Link na polskim rynku. Za planowanie i zakup mediów odpowiada dom mediowy Codemedia.

https://youtu.be/cnrdWAqH2z8

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem