Jotly – krytykuj co popadnie

Dodane:

Adam Łopusiewicz Adam Łopusiewicz

Udostępnij:

Dzięki aplikacji Jotly każdy dzień, każda napotkana osoba, czy przedmiot może spotkać się z ostrzem naszej krytyki… pozytywnej, jak i negatywnej. Ważne jest, byśmy mogli dzięki jednej aplikacji oceniać wszystko, co nas otacza.

Dzięki aplikacji Jotly, którą możemy pobrać na Androida czy OS’a, każdy dzień, każda napotkana osoba, czy przedmiot może spotkać się z ostrzem naszej krytyki… pozytywnej, jak i negatywnej. Ważne jest, byśmy mogli dzięki jednej aplikacji oceniać wszystko co nas otacza.

O ocenianiu filmów, artykułów, książek czy zdjęć znajomych słyszał każdy. Co jeśli mamy zamiar oceniać wszystko, co dzieje się wokół nas? Jotly jest projektem pozwalającym na ocenianie wszystkiego dookoła, począwszy od parkometru, ławki w parku, przechodniów, a kończąc na pysznej kolacji, ciekawym filmie czy upojnej nocy. Startup obecnie jest w fazie beta testów, ale już dziś wiemy co nieco na temat projektu.

Oceny będzie mógł dokonać każdy, kto pobierze aplikację i zrobi zdjęcie danemu obiektowi. Oceniony obiekt, będzie mógł zostać skomentowany przez naszych znajomych.

Na dzień dzisiejszy z aplikacji będą mogli korzystać wyłącznie mieszkańcy Nowego Jorku i San Francisco. Pomysłodawcy projektu zakładają, że: Wszystko co dzieje się wokół Twojego życia jest podniecające. Dla każdego.

Mówią prawdę?

źródło: thenextweb.com

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem