Just Eat Takeaway.com oficjalnym partnerem Ligi Mistrzów. Partnerstwo obejmuje turnieje piłki nożnej kobiet i mężczyzn

Dodane:

Informacja prasowa Informacja prasowa

Just Eat Takeaway.com oficjalnym partnerem Ligi Mistrzów. Partnerstwo obejmuje turnieje piłki nożnej kobiet i mężczyzn

Udostępnij:

Pyszne.pl jako część Just Eat Takeaway.com, jednego z największych serwisów do zamawiania jedzenia online, został oficjalnym partnerem UEFA w 11 dodatkowych turniejach piłki nożnej, takich jak Liga Mistrzów i Liga Mistrzyń UEFA, EURO kobiet i mężczyzn, Liga Europy, a także w zawodach piłki halowej i zawodach młodzieżowych. Długoterminowe partnerstwo jest kontynuacją obecnego partnerstwa EURO 2020 i obejmuje łącznie 12 turniejów i wydarzeń organizowanych przez UEFA.

– Cieszyliśmy się, gdy serwis został pod koniec 2019 roku oficjalnym partnerem UEFA w ramach UEFA EURO – powiedział Guy-Laurent Epstein, dyrektor marketingu UEFA – Najnowsza umowa dotycząca współpracy przy 11 turniejach UEFA, w tym Lidze Mistrzów UEFA, Lidze Europy UEFA i Lidze Konferencji Europy UEFA oraz wszystkich turniejach kobiet, pokazuje zaangażowanie we wspieranie piłki nożnej na wszystkich szczeblach w całej Europie. Dzięki swojemu doświadczeniu Just Eat Takeaway.com zapewni kibicom zamawianie jedzenia w łatwy i szybki sposób, podczas gdy będą bacznie obserwować rywalizację największych gwiazd piłki nożnej w należących do światowej czołówki rozgrywkach klubowych i meczach drużyn narodowych.

– To niezwykle ekscytujący czas na angażowanie się w kobiecą piłkę nożną, która rozwija się w niesamowitym tempie. Cieszymy się, że Just Eat Takeaway.com dołączył do nas na kolejne cztery lata – powiedziała Nadine Kessler, szefowa kobiecej piłki nożnej UEFA.

– Naszą strategią jest łączenie naszych najlepszych marek z najważniejszymi wydarzeniami sportowymi na świecie – powiedział JitseGroen, dyrektor generalny i założyciel Just Eat Takeaway.com – Istotne jest dla nas partnerstwo obejmujące zarówno turnieje kobiet, jak i mężczyzn. Nasza marka jest dla każdego, sport też taki powinien być. Te wspólne cele łączą nas z  UEFA.

Just Eat Takeaway.com, którego częścią jest Pyszne.pl, to serwis do zamawiania jedzenia online. Działając na 23 rynkach na świecie, łączy konsumentów i restauracje, umożliwiając tym samym spędzania każdej ważnej chwili z ulubionym jedzeniem. Wspólnie z restauracjami partnerskimi umożliwia zamawianie jedzenia.

Partnerstwo z Just Eat Takeaway.com jest jednym z najszerszych w historii UEFA. Zapewni ono ekspozycję marki Just Eat Takeaway.com na boiskach podczas meczów, na ściankach w tle wywiadów w ramach sponsoringu transmisji, aż po ekskluzywne możliwości przeprowadzenia aktywacji na stadionach bezpośrednio przed, w trakcie i po meczach. Współpraca obejmuje także sponsorowanie transmisji Ligi Mistrzów UEFA i szczególną ekspozycję marek podczas 282 meczów na sezon rozgrywanych w ramach Ligi Europejskiej UEFA i Ligi Konferencji Europy UEFA w sezonach od 2021/22 do 2023/24. Partnerstwo w rozgrywkach kobiet UEFA potrwa cztery lata do 2025 roku.

Pełna lista rozgrywek objętych partnerstwem:

 • Liga Mistrzów UEFA
 • EURO Kobiet UEFA
 • Liga Mistrzyń UEFA
 • Liga Europy UEFA
 • Liga Konferencji Europy UEFA
 • Superpuchar UEFA
 • Liga Młodzieżowa UEFA
 • Liga Mistrzów Futsalu UEFA
 • Liga Mistrzyń Futsalu UEFA
 • Mistrzostwa Kobiet do lat 17 UEFA
 • Mistrzostwa Kobiet do lat 19 UEFA

Wcześniej ogłoszone:

 • UEFA EURO 2020