Już 11 kwietnia 2019 roku w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie odbędzie się trzecia edycja konferencji Cyber Academy

Dodane: 11.03.2019

Mam Startup

Udostępnij:

Cyber Academy to bezpłatne wydarzenie odbywające się dwa razy do roku, skupiające ludzi ze świata biznesu, nauki, administracji oraz studentów zainteresowanych tematyką nowych technologii, ze szczególnym uwzględnieniem zagadnień z zakresu cyberbezpieczeństwa i sztucznej inteligencji.

Każde spotkanie to świetna okazja do osobistego poznania osób, które definiują kierunki rozwoju polskiej cybernetyki i kreują technologiczne trendy. Już po raz trzeci na wydarzeniu pojawią się najlepsi eksperci, którzy podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem oraz zaprezentują najnowsze trendy w tych dziedzinach. Całość wydarzenia odbędzie się na dwóch scenach.

Na pierwszej z nich, dedykowanej cyberbezpieczeństwu,  przedstawione zostaną aktualne zagrożenia z jakimi mogą spotkać się przedsiębiorcy, jak należy bronić się przed atakami i gdzie szukać pomocy w przypadku naruszenia bezpieczeństwa. Uczestnicy konferencji dowiedzą się również za co odpowiadają służby specjalne w systemie cyberbezpieczeństwa państwa, jakie  są najczęściej popełniane błędach przy tworzeniu aplikacji i systemów informatycznych oraz jak wygląda ochrona użytkowników jednego z największych serwisów internetowych w kraju. Na zakończenie dnia odbędzie się panel poświęcony fake newsom –  temat zostanie przedstawiony z trzech perspektyw: technicznej, prawnej i dziennikarskiej.

Druga scena w całości poświęcona będzie sztucznej inteligencji: jej praktycznemu zastosowaniu, wyzwaniom jakie stoją przed firmami oraz możliwościami jakie za sobą niesie. Zaprezentowane zostaną przykłady wdrożenia sztucznej inteligencji przez polskie start-upy i duże międzynarodowe korporacje. Nie zabraknie też kwestii etyki w wykorzystaniu AI.

Partnerami konferencji są między innymi: Warszawski Instytut Bankowości, Fundacja Digital Poland, Fundacja Koalicji Na Rzecz Polskich Innowacji, Info Ops Polska, Instytut Bezpieczeńśtwa i Strategii oraz NASK. Konferencja  otrzymała patronat honorowy Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii oraz Ministerstwa Cyfryzacji.

Więcej informacji oraz rejestracja dostępna jest na stronie www.cyberacademy.com.pl

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem