Już myślisz o noworocznych postanowieniach? Zacznij działać

Dodane: 01.11.2012

Mam Startup

Udostępnij:

Trwa nabór do projektu Digital Farm – swego rodzaju farmy technologicznej, w ramach której rozwija się innowacyjne projekty związane z marketingiem i marketingowym wsparciem sprzedaży. Jak to działa?

Trwa nabór do projektu Digital Farm – swego rodzaju farmy technologicznej, w ramach której rozwija się innowacyjne projekty związane z marketingiem i marketingowym wsparciem sprzedaży. Jak to działa? Po analizie projektu, te pomysły, które spełniają wymagania trafiają do preinkubacji, po jej zakończenie twórcy projektów otrzymują dofinansowanie na ich dalszy rozwój.

Do udziału w projekcie kwalifikują się Twórcy przedsięwzięć wykorzystujących sposób niestandardowy dostępną wiedzę i urządzenia marketingowe. Najciekawszymi pomysłami na biznes będą te, które odznaczają się wysoką innowacyjnością i zastosowaniem najnowocześniejszych technologii. Celem projektu jest wybór pomysłów, w których decydującą rolę odgrywa technologia lub innowacyjny model wykorzystania istniejących rozwiązań, gdzie głównym trendem napędzającym rozwój jest konwergencja urządzeń i platform programistycznych.

Szczegóły dostępne są na stronie www.lmsinvest.pl

źródło: informacja prasowa