„Kanwa Przedsiębiorczych” – Złóż z nami swój biznes!

Dodane: 23.10.2013

Mam Startup Mam Startup

„Kanwa Przedsiębiorczych”  – Złóż z nami swój biznes!

Udostępnij:

4 listopada rusza półroczny projekt kierowany do przyszłych i młodych przedsiębiorców „Kanwa Przedsiębiorczych”. Mecenat wszystkich działań objął Podkarpacki Bank Spółdzielczy.

4 listopada rusza półroczny projekt kierowany do przyszłych i młodych przedsiębiorców „Kanwa Przedsiębiorczych”. Mecenat wszystkich działań objął Podkarpacki Bank Spółdzielczy.

Celem przedsięwzięcia jest edukacja oparta o wiedzę ekspercką dostępną w serwisie z platformą 
e-learningową www.kanwaprzedsiebiorczych.pl. Rozszerzeniem serwisu będzie cykl bezpłatnych ogólnopolskich konferencji, organizowanych na uczelniach partnerskich w sześciu miastach: Rzeszowie, Przemyślu, Krośnie, Warszawie, Wrocławiu i w Krakowie.

Naszym celem było stworzenie projektu, który będzie realnym wsparciem dla młodych ludzi. Rozpoczynamy od edukacji, by na finiszu beneficjenci mogli pochwalić się gotowym przepisem na biznes – mówi Lesław Wojtas, prezes PBS bank.

W ramach projektu zostanie uruchomiony również konkurs, którego głównym celem będzie stworzenie biznes modelu. Rejestracja do konkursu rozpocznie się 4 listopada 2013 r. Na przestrzeni sześciu miesięcy uczestnicy będą rozwiązywać zadania przygotowane przez specjalistów. Kapituła konkursu przyzna dwie nagrody główne, które zwycięzcy będą mogli przeznaczyć na stworzenie lub rozwój biznesu. Łączna pula nagród wynosi 100 000 zł.

Do tworzenia „Kanwy Przedsiębiorczych” zostali zaproszeni eksperci specjalizujący się m.in. w startupach, marketingu, przepisach prawa, sprzedaży oraz w tworzeniu modelu biznesowego w oparciu o Canvas Business Model Generation autorstwa AlexaOsterwaldera.

Specjalistyczną wiedzą będą się dzielić praktycy biznesu, m.in. Paweł Tkaczyk, Mateusz Tułecki, Szymon Surmacz czy Michał Sadowski. Uczestnicy konferencji będą mogli wziąć udział w specjalistycznych warsztatach, związanych z tworzeniem i rozwojem firmy.

Zaprosiliśmy specjalistów, którzy od lat profesjonalnie zajmują się doradztwem w tworzeniu i rozwoju młodych firm. Chcemy pokazać przedsiębiorcom, że mają szerokie możliwości działania – zdradza Tomasz Łucek, właściciel TLConsulting i organizator projektu.

„Kanwę Przedsiębiorczych” wspiera także pochodzący z Podkarpacia dziennikarz, publicysta i radiowiec – Artur Andrus.

Szczegółowe informacje o projekcie i konkursie znajdują się na stronie www.kanwaprzesiebiorczych.pl, a aktualności oraz informacje o konferencjach i dodatkowych działaniach dla czytelników serwisu będą publikowane na oficjalnym fanpage projektu: www.facebook.com/KanwaPrzedsiebiorczych.

Nad planowaniem, wdrożeniem i realizacją projektu czuwa agencja konsultingowo-marketingowa TLConsulting.

MamStartup objął wydarzenie patronatem medialnym

źródło: informacja prasowa

icon-112px-padlock Created with Sketch.

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem