KERRIS Group inwestuje w serwis Patyna

kerris group inwestuje w serwis patyna
Udostępnij:
KERRIS Group, do której należą m.in. takie marki jak agencja interaktywna KERRIS czy portal poświęcony nowoczesnej edukacji Edutorial, weszła w posiadanie pakietu udziałów w największej w Polsce platformie handlowej poświęconej meblom i dekoracjom vintage.

Patyna.pl to kolejny startup, w który spółka zainwestowała na przestrzeni ostatnich 2 lat 

Internetowy showroom Patyna.pl gromadzi niezwykłe przedmioty z drugiej połowy minionego stulecia, które tworzyły jego niepowtarzalny klimat. To między innymi stylowe meble, oświetlenie czy tekstylia poszukiwane przez kolekcjonerów powojennego wzornictwa. Serwis założony przez Emilię Obrzut umożliwia wygodne kupowanie oraz sprzedawanie egzemplarzy kolekcjonerskich pamiątek, unikatowych znalezisk i innych przedmiotów „z duszą” oraz promuje ich wykorzystanie we współczesnych wnętrzach. 

Zakup udziałów w Patynie to kolejna inwestycja spółki w obiecujące i szybko rozwijające się start-upy. Za przygotowanie transakcji i jej realizację odpowiada Ignacy Bochiński, partner w KERRIS Group. Obecnie firma posiada udziały m.in. w zrzeszającej sklepy internetowe i oferującej bezpłatne uniwersalne kody zniżkowe platformie e-commerce Shopconnector.pl oraz w serwisie Artiglo, który łączy grafików z całej polski i umożliwia sprzedaż ich designów na wysokiej jakości przedmiotach codziennego użytku. 

– Inwestycja w Patynę to przemyślany krok w rozwoju spółki. Nasza agencja interaktywna pracuje nie tylko z międzynarodowymi korporacjami, lecz także z wieloma start-upami. Doskonale znamy oba te środowiska i od początku staramy się nie tylko inwestować w nowe obiecujące firmy, lecz także tworzyć i rozwijać własne marki. To część naszej długoterminowej strategii dywersyfikacji przychodów – przekonuje Bochiński.

fot. pixabay.com