kiedy.co - Wydarzenia blisko Ciebie

kiedyco wydarzenia blisko ciebie
Udostępnij:
W ramach 10% czasu na rozwój osobisty w firmie Megafoni powstał nowy projekt webowy za pomocą, którego użytkownicy mogą w bardzo prosty i szybki sposób sprawdzić co się dzieje w ich miastach.

W ramach 10% czasu na rozwój osobisty w firmie Megafoni powstał nowy projekt webowy za pomocą, którego użytkownicy mogą w bardzo prosty i szybki sposób sprawdzić co się dzieje w ich miastach.

Dziś uruchomiony został projekt jednego z założycieli Megafoni, który powstał jako "side project" przy okazji pracy nad rozwojem Megafoni. kiedy.co to serwis oferujący intuicyjny i prosty w użytkowaniu interfejs który w przejrzysty i czytelny sposób przedstawia wydarzenia lokalne. Dwa widoki pozwalają użytkownikom znaleźć wydarzenia na mapie lub na liście wydarzeń. kiedy.co jest również zintegrowany z Facebookiem co pozwala użytkownikom zgłaszać się na wyświetlone wydarzenia jak i w szybki sposób zapoznać się w jakich wydarzeniach będą brać udział znajomi. kiedy.co pozwala również każdemu umieścić wydarzenie w serwisie oraz automatycznie dodaje to wydarzenie na Facebooku.

kiedy.co powstało z potrzeby istnienia takiego rozwiązania w internecie: Byłem zmęczony odwiedzaniem kilku stron i spędzeniu czasu na wyszukiwaniu ciekawych lokalnych wydarzeń. Mieszkając w Krakowie przez ostatnie 7 lat nie doczekałem się żadnego rozsądnego rozwiązania, więc zdecydowałem zaprojektować coś co oszczędzi mi czasu i przede wszystkim pozwoli być bardziej aktywnym w moim mieście. Życzę wam również tego samego - mówi Dominik Dryja

Serwis powstawał w czasie przeznaczonym na autorskie projekty i samorozwój pracowników Megafoni. Megafoni podążając dobrym przykładem firm zagranicznych stawia na innowacje i samorozwój własnych pracowników, dlatego też jedną z zasad w firmie jest poświęcenie 10% czasu na własne projekty i idee wspierane przez Megafoni.

Obecnie serwis kiedy.co działa tylko w Krakowie, ale gdy zajdzie zapotrzebowanie w innych miastach, zostaną one aktywowane.

http://kiedy.co
http://facebook.com/kiedy.co

źródło: informacja prasowa