KielceCom Lejdis & 1. Urodziny KielceCom

kielcecom lejdis 1 urodziny kielcecom
Udostępnij:
Cztery spotkania numerowane i dwa tematyczne, pełne sale ludzi, kilkadziesiąt pudełek pizzy - tak w kilku słowach można podsumować pierwszy rok istnienia KielceCom. Już 7 marca 2012 roku w klubie Kosmos w Galerii Echo odbędzie się specjalne spotkanie, mające na celu uczcić ten fakt.

Cztery spotkania numerowane i dwa tematyczne, pełne sale ludzi, kilkadziesiąt pudełek pizzy - tak w kilku słowach można podsumować pierwszy rok istnienia KielceCom. Już 7 marca 2012 roku w klubie Kosmos w Galerii Echo odbędzie się specjalne spotkanie, mające na celu uczcić ten fakt. Wszystko to przy wsparciu Kieleckiego Parku Technologicznego oraz Funduszu Pożyczkowego Województwa Świętokrzyskiego.


Startujemy wyjątkowo o 18.30 od kolejnej w tym roku imprezy tematycznej. KielceCom Lejdis zawładną kobiety znane w branży IT. Tematy wystąpień będą bezpośrednio związane z ich życiem i pracą, gdzie będą mogły podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Druga część spotkania będzie owocowała w wiele atrakcji, które podsumują i ciekawie zakończą nasz pierwszy rok działalności, a hostessy z TopModel Agency będą żywą reklamą KielceCom. W jaki sposób? Zapraszamy do sprawdzenia:) Ojcem chrzestnym KielceCom jest SpeedUp Group, która to była z nami przy pierwszej imprezie i będzie też podczas urodzin wspierając także żołądki każdego uczestnika pizzą. Zapraszamy serdecznie do uczestnictwa w imprezie, bo z pewnością będzie wyjątkowo. Dlatego też chcąc uwiecznić to wydarzenie zaprosiliśmy do współpracy Highlights studio Michał Lewandowski, które zapewni oprawę fotograficzną i Storm Studio Video Production, które będzie nagrywało całe spotkanie. Jak widać nic nie umknie naszej pamięci:)

Zapraszamy
7.03.2012 godz. 18.30
KielceCom Lejdis & 1.Urodziny KielceCom
Klub Kosmos (Galeria Echo)
Al. Solidarności 20, Kielce

źródło: informacja prasowa