Kieleckie Dni Przedsiębiorczości Akademickiej

kieleckie dni przedsiebiorczosci akademickiej
Udostępnij:
9 i 10 maja 2012 r. startujemy z kolejną, piątą już edycją Kieleckich Dni Przedsiębiorczości Akademickiej. Wydarzenie organizowane jest przez Kielecki Park Technologiczny i stanowi cykl warsztatów, szkoleń oraz spotkań dla przedsiębiorczych studentów, absolwentów i pracowników naukowych.

9 i 10 maja 2012 r. startujemy z kolejną, piątą już edycją Kieleckich Dni Przedsiębiorczości Akademickiej. Wydarzenie organizowane jest przez Kielecki Park Technologiczny i stanowi cykl warsztatów, szkoleń oraz spotkań dla przedsiębiorczych studentów, absolwentów i pracowników naukowych. Zapraszamy również wszystkich tych, którzy chcą rozpocząć własną działalność gospodarczą, są kreatywni i szukają pomysłu na przyszłość.

Dlaczego KDPA?

Ponieważ tutaj poznasz osoby, które dopiero zaczynają swoją przygodę z biznesem a już mogą pochwalić się sukcesami. Dowiesz się jak stawiać pierwsze kroki w biznesie, jak go rozwijać, a także jak przygotować się do spotkania z Aniołem biznesu. Dowiesz się jak z sukcesem przeprowadzić rozmowę z Inwestorem i zachęcić go do ulokowania kapitału w Twój pomysł. Dzięki udziałowi w szkoleniach nauczysz się efektywnie promować swój biznes w Internecie. Co więcej, po zakończonym szkoleniu otrzymasz certyfikat potwierdzający uczestnictwo.

Program Kieleckich Dni Przedsiębiorczości Akademickiej jest bardzo atrakcyjny. Panele warsztatowo – szkoleniowe oraz spotkania ze studentami zaplanowaliśmy na dwa dni. Pierwszy dzień KDPA to konferencja inaugurująca wydarzenie. Drugi dzień to panele warsztatowo – szkoleniowe dla wszystkich, którzy zarejestrują się na zajęcia, za pośrednictwem naszej strony internetowej. Warsztaty oraz spotkania przeprowadzą wybitni specjaliści w swojej branży. Wydarzeniem towarzyszącym KDPA będzie giełda kooperacyjna prezentująca potencjał regionalnych przedsiębiorców i uczelni wyższych.

To już kolejna edycja Kieleckich Dni Przedsiębiorczości Akademickiej organizowana w nowo powstałym budynku Inkubatora Technologicznego Kieleckiego Parku Technologicznego. Podczas KDPA będziecie mieli możliwość zwiedzania Inkubatora Technologicznego oraz zapoznania się z usługami, które oferujemy. Inkubator powstał przede wszystkim dla tych, którzy prowadzą firmę nie dłużej niż 3 lata i w swojej działalności wykorzystują nowoczesne technologie oraz innowacyjne rozwiązania. Dla lokatorów Inkubatora Technologicznego przygotowaliśmy nowe, doskonale wyposażone powierzchnie biurowe, magazynowe oraz laboratoryjne, a także szeroki pakiet usług okołobiznesowych. Przedsiębiorcy lokujący swój biznes w siedzibie Parku mogą liczyć na preferencyjne stawki wynajmu powierzchni. W pierwszym roku działalności preferencja wynosi aż 70 %. Drugi rok działalności to już 50% stawki bazowej, trzeci rok 75%. Dopiero w czwartym roku całkowity koszt wynajmu pomieszczenia wyniesie 100 % stawki bazowej.

Oprócz wynajmu powierzchni po preferencyjnych stawkach, naszym lokatorom oferujemy również usługi biznesowe obejmujące między innymi obsługę recepcyjną, dostęp do pomieszczeń socjalnych, możliwość dostępu do linii telefonicznej lub szerokopasmowego Internetu, parking, całodobową ochronę obiektu, dostawę prądu, ciepła, klimatyzację oraz promocję firmy na portalu Kieleckiego Parku Technologicznego.

Ponadto lokatorzy Inkubatora mogą liczyć na dodatkowe usługi biznesowe nieujęte w opłatach takie jak wynajem sal konferencyjnych, usługi poligraficzne, wynajem sprzętu, mebli, czy wielu innych.

Usługi rozwojowe jakie oferujemy przedsiębiorcy lokującemu swój biznes w Parku to między innymi szkolenia ogólne i specjalistyczne, pomoc w pozyskiwaniu zewnętrznych źródeł finansowania, poszukiwanie partnerów biznesowych, świadczenie usług badawczo - rozwojowych.

Aby zostać lokatorem Kieleckiego Parku Technologicznego należy złożyć formularz aplikacyjny, znajdujący się na stronie www.technopark.kielce.pl do naszej siedziby.

Jeśli myślisz o własnym biznesie lub chcesz wiedzieć jak stawiać pierwsze kroki w karierze zawodowej to Kieleckie Dni Przedsiębiorczości Akademickiej i Kielecki Park Technologiczny są właśnie dla Ciebie.

Pobierz fiszkę zgłoszeniową ze strony www.technopark.kielce.pl i wyślij ją na wskazany adres e-mail.

Projekt „Akademia Kreatywnej Przedsiębiorczości Akademickiej” jest współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju z programu pn. „Kreator innowacyjności – wsparcie innowacyjnej przedsiębiorczości akademickiej”