Kinetise w finale IBM SmartCamp. Warszawska firma liczy na nasze głosy

Dodane:

Informacja prasowa Informacja prasowa

Udostępnij:

Powstały w Warszawie projekt Kinetise skutecznie podbija świat. Doszedł do finału globalnego konkursu dla startupów IBM SmartCamp, organizowanego przez czwartą co do wartości markę świata (po Apple, Google i Coca-Cola). Droga nie była łatwa.

Zdjęcie royalty free z Fotolia

W pierwszym etapie projekt pokonał rywali w europejskich finałach (listopad 2014). 23 lutego 2015 roku twórcy Kinetise zaprezentują się przed wymagającym jury w trakcie 2015 SmartCamp Global Finals w Las Vegas, USA, podczas dorocznej, przyciągającej 7000 osób konferencji dla pracowników, klientów i partnerów firmy IBM. Rywalizacja nie będzie prosta, w konkursowe szranki staje 9 profesjonalnych projektów z całego świata. Kinetise reprezentuje więc nie tylko Polskę, ale i Europę.

O zwycięzcach w IBM SmartCamp zdecydują eksperci, inwestorzy i mentorzy technologiczni, zaproszeni przez organizatorów. Ale Kinetise powalczy o jeszcze inną nagrodę – Nagordę Publiczności. Na stronie http://ibmsmartcamp.com od dnia 16 lutego odbywa się wirtualne głosowanie publiczności. Zasada jest prosta – nagrodę zdobędzie projekt, na który zostanie oddana największa liczba głosów. Liczy się każdy głos, oddany w Polsce, jak i za granicą.

Dzięki aktywnemu uczestnictwu użytkowników, polska marka ma szansę stać się w krótkim czasie częścią wielkiej, międzynarodowej technologicznej społeczności. To dzięki oddanym licznie głosom świat znowu usłyszy o Polsce, polskich twórcach i developerach. Kinetise może zostać ambasadorem Polski w całym technologicznym świecie.

Kinetise jest innowacyjnym projektem o unikatowej wartości marketingowej i biznesowej. To wysoce zaawansowane i funkcjonalne narzędzie do tworzenia aplikacji mobilnych. Nie wymaga umiejętności programowania. To narzędzie dla każdego, które umożliwia stworzenie dowolnie złożonej aplikacji mobilnej w 24 h. Co ją wyróżnia? Możliwość stworzenia jednej aplikacji i błyskawiczna publikacja na najpopularniejszych platformach mobilnych. Przy pomocy Kinetise można stworzyć zarówno prostą aplikację, jak i produkt, który poziomem złożoności dorównuje najbardziej uznanym, zaawansowanym globalnym projektom!

W grudniu 2014 roku firma zdobyła nagrodę publiczności w trakcie konferencji ICT Summit w Warszawie.